אטרקציות בתאילנד

אם החלטתם על חופשה בתאילנד כדאי שתדעו שתאילנד מלאה באטרקציות מסוגים שונים החל מקיאקים סוערים , הליכה בקרקעית הים וטריפ ג’יפים אקסטרימי ומרגש. תאילנד מפתיעה במגוון האטרקציות שהיא מציעה לנופשים מדרום ועד לצפון המדינה.

לפני שתחליטו על האטרקציות שתעשו בחופשה שלכם חשוב שתשימו לב לנפשות הפועלות שאמורות להשתתף בטיול ולמגבלות שנגזרות מכך.

אטרקציות בתאילנד עם ילדים– אם החופשה שלכם מתוכננת עם ילדים חשוב מאוד להתאים את אופי האטרקציות לרמת הילדים. לדוגמא אטרקציה של רכיבה על פילים יכולה ליהנות מאוד את הילדים, גם רכיבה על ג’יפים אמורה להיות אהובה על הילדים. שיט קיאקים יכול להתאים למרבית הגילאים אך ילדים קטנים ממש לא יוכלו להשתתף בשיט. כדאי מאוד להתייעץ עם משפחות עם ילדים שנסעו לחופשה כדי לשאוב מידע בנוגע לאטרקציות מומלצות ביותר בתאילנד. תוכלו לקבל חוות דעת של גולשים גם באתרי האינטרנט השונים.

אטרקציות על המפה-

דרך נוספת לקבל מידע על האטרקציות הכדאיות ביותר היא באמצעות קרובי משפחה או חברים ששהו באזור אליו אתם מתכננים לנסוע. תאילנד היא מדינה גדולה ולא תוכלו להגיע לכל האטרקציות שבה, לכן כדאי לקבוע מראש אזור לטיול שלכם ומתוך האזור הזה לקבל המלצות לגבי המקומות הכי משתלמים.

עלויות ומחירים– לא מזמינים כרטיסים לאטרקציה לפני שכעורכים השוואות מחירים באתרי האינטרנט והטיולים. ישנם אתרים בהם המחירים גבוהים ביותר וכדאי שתמצאו בכל אופן את האפשרות הזולה ביותר.

סוכנויות של תיירות  בתאילנד יוכלו לספק לכם כרטיסים לאטרקציות שונות במחירים זולים יחסית מאשר ברכישה פרטית.

אננס מנגו היא חברת תיירות ישראלית הממוקמת בתאילנד- בבנגקוק. חברת אננס מנגו מתמחה בתחום התיירות והאטרקציות בתאילנד ותוכל לספק לכם מידע רב בנוגע לאתרים מומלצים, בתי מלון ובעצם, תוכלו לפנות בכל שאלה ועניין. המיוחד באננס מנגו הוא שהם זמינים 24 שעות ביממה בכל זמן שתרצו. כרטיסים מוזלים לאטרקציות כמו רכיבה על פילים, טריפים רגליים, טריפ בג’יפים, הליכה על קרקעית הים ועוד תוכלו למצוא בהוזלה משמעותית בחברת אננס מנגו.

אתם מוזמנים לפנות לאננס מנגו וליהנות מטיול קסום באחריות המומחים!!