אטרקציות בבנגקוק

אטרקציות בבנגקוק

בנגקוק – עיר הבירה של תאילנד צופנת בחובה הפתעות רבות למטייל. בנגקוק בתאית (השפה המדוברת בתאילנד) הינו כפר שזיפים. אך בנגקוק אחת מן הערים הגדולות בעולם, רחוקה מהגדרת כפר כרחוק מזרח ממערב. מזג האוויר בבנגקוק הינו טרופי, חם ולח וגשמים יכולים להפתיע בכל אחת מעונות השנה. ענף התיירות הוא הענף הכלכלי הראשי. בבנגקוק מקדשים בודהיסטים רבים ותנועת תרמילאים דינאמית. מעבר לכך, אטרקציות בבנגקוק כוללות:  מוזאונים, מרכזי קניות, גורדי שחקים, וארמונות. בבנגקוק אין ספור תעלות, בעבר הייתה תחבורה ערה בתעלות והיה אפשר לנוע מצד אחד של העיר לצד השני באוטובוס סירה.  אך כיום, ישנם תחליפים כגון: רכבות, רכבות תחתיות, מוניות וכדומה.

אטרקציות מובילות ומעניינות בבנגקוק

  1. ארמון המלך – על גדת הנהר שוכן לו ארמון מלך סיאם (כינויה העתיק של תאילנד) ועד היום קובעים שם טקסים שונים. הארמון מהווה כמין עיר קטנה עם מבנים, חצרות וחומות מקיפות.
  2. “מקדש האזמרגד” מקדש בודהיסטי המהווה חלק בלתי נפרד מהארמון, ובו פסל בודהה מאבן האזמרגד (ברקת)
  3. “פלו – האוס” חווית גלישה על מים בלב בנגקוק האורבנית. האתר נבנה בעלויות של מיליונים. המבקרים בו יכולים לדמיין כאילו הם גולשים על גלשן בלב ים סוער, רוחש גלים.
  4. סיאם פארק סיטי – פארק מים ולונה פארק במתחם אחד. מתאים למי שרוצה לברוח עם הילדים ממזג האוויר הטרופי ולא מפחד ממגלשות מים ספירלה שזורקות אותך מגובה למים. הילדים ייהנו עד הגג, ויום שלם יעבור כאן בלי שתשימו לב.
  5. פארק לומפיני –פארק ירוק בלב מרכז עסקים של בנגקוק. בשעות הערב באים תושבי העיר ותיירים לנוח או לעשות פיקניק, לשכור סירת פדלים באגם.
  6. MBK מרכז קניות ענק בקניון בעל שמונה קומות. במתחם ישנו: מלון. מומלץ לא לפספס את קומה 7 שם תוכלו לבקר בקריוקי, בבאולניג או ללכת  לקולנוע.

“אננס מנגו תאילנד” מכירים את כל האטרקציות בבנגקוק. ולכם הישראלים אנו מעניקים שירות מיוחד, כי רק אנו יודעים מה טוב לישראלים, ואיזה אטרקציות ישראלים מחפשים במדינה הטרופית. נשמח תמיד לתת לכם שירות, מקצועי ומהיר. בשבילכם עשרים וארבע שעות ביממה. להתראות!