קניות בבנגקוק

קניות בבנגקוק – יוצאים עם אננס מנגו תאילנד!

bangkok-shopping-(1) bangkok-shopping-(2) bangkok-shopping-(3) bangkok-shopping-(4)
סרטוני וידאו על קניות בבנגקוק

המטיילים בבנגקוק מוצאים בה הרבה מאד אטרקציות ופעילויות מגוונות. אולם אחד הדברים המהנים ביותר שניתן לעשות בבנגקוק הוא דווקא שופינג. קניות בבנגקוק הן חוויה מיוחדת בפני עצמה. בבנגקוק אפשר למצוא חיקויים של מגוון מותגים, פסלונים של חיות אקזוטיות וכלי נוי מרהיבים, ועוד הרבה מאד פריטים מפתיעים וייחודיים. חברת אננס מנגו תאילנד מעניקה לכם את כל המידע שאתם צריכים על קניות בבנגקוק.

קניות בבנגקוק

בנגקוק היא עיר מיוחדת – כמעט כולה מהווה שוק או קניון אחד גדול. בעיר בנגקוק תוכלו למצוא מוצרים מכל התחומים ומכל הסוגים, וככל שהדבר נוגע למוצרים אשר מיוצרים בתאילנד עצמה – המחירים זולים עד מגוחכים, כך שקניות בבנגקוק הן חוויה ששווה ליהנות ממנה. חשוב לדעת, שמומלץ לבצע קניות בבנגקוק באופן עצמאי, ללא ליווי של תושב המקום, אשר עשוי לגרור אתכם לחנויות שמהן הוא יכול לגזור עמלה על כל רכישה שלכם – מה שמייקר עבורכם את הרכישה.

לאן כדאי ללכת?

כאשר יוצאים לקניות בבנגקוק, מומלץ לבקר במספר מקומות. ראשית, השווקים. בשווקים תמצאו מגוון עצום של מוצרים מכל הסוגים, כולל חיקויי מותגים מדויקים ומבחר “מציאות” אחרות, במחירים נמוכים במיוחד. ישנם מספר שווקים מומלצים בבנגקוק, כמו שוק בנגלאמפהו, שוק צ’יינה טאון, ועוד. שנית, מרכזי הקניות. מלבד מיזוג האוויר הנעים שבהם, תוכלו ליהנות בהם ממגוון מוצרים באיכות גבוהה. המחירים, כמובן, גבוהים יותר מאשר בשווקים, אך משתלמים בהחלט, במיוחד בשל האיכות של המוצרים. נוסף למקומות הללו, בבנגקוק תוכלו ליהנות מתפירה של בגדים במחירים משתלמים במיוחד, ממגוון סוגי בדים יוקרתיים וייחודיים. חשוב לדעת כיצד להתמקח עם החייטים, ולוודא ביצוע של תיקונים, כדי שהמוצר ישתלם לחלוטין. גם אבני חן נפוצות בתאילנד, אך ברכישתן, מומלץ להיזהר מרמאים.

אננס מנגו תאילנד

חברת אננס מנגו תאילנד היא סוכנות תיירות ישראלית אשר שוכנת בתאילנד. החברה מעניקה ללקוחותיה יחס אישי, ומציעה לכם מסלולי טיול, שירותי הדרכת טיולים ומידע חשוב, אשר זמין עבורכם 24 שעות ביממה. תיהנו בטיול!

רוצים לצאת לקניות מהנות בבנגקוק? בואו לעשות זאת עם ההדרכה של אננס מנגו תאילנד!