אטרקציות בפאטייה

אטרקציות בפטאייה, לא מה שחשבתם!

פטאייה – עיירת דייגים קטנה אשר הפכה לעיר שוקקת חיי תיירות.  פטאייה מציעה לתייר שלושה חופים שונים, מקדשי בודהה, אוכל שכולל אורז ונודלס וחיי לילה שוקקים.  לאחרונה פטאייה מתאימה את עצמה גם למשפחות עם ילדים או לזוגות בירח דבש. מה האטרקציות המגוונות שיש לעיר להציע לכם?

“הטיגריסים בגן יונקים חלב של לא פחות ולא יותר חזירה. ואופיים משתנה והם הופכי ידידותיים לסביבה!”

סקירה בגובה העיניים של אטרקציות בפטאייה:

  1. הגנים הטרופיים – אתר מדהים שיכול להתאים למשפחות עם ילדים. גן בוטני מהגדולים באסיה. בית גידול לצמחים ופרחים מגוונים כגון: סחלבים וקקטוסים. בגן תוכלו להתרשם מהופעות שונות החל במופע פילים וכלה בטקסים דתיים. ואם תרצו תאכלו גם לרכב על פיל. במקום אגם גדול אשר בו תוכלו לשכור סירת פדלים ולדווש כאוות נפשכם.
  2. Flight On The Gibbon”” אומגה ביער הגשם של פטאייה – מי יכול להדליק אתכם יותר מזה? כולל הליכה על גשרים תלויים וגלישת חבלים. חווית אקסטרים לכל המשפחה.
  3. גן הטיגריסים – הגן פועל למניעת הכחדת הטיגריסים בעולם. הטיגריסים בגן יונקים חלב של לא פחות ולא יותר חזירה. ואופיים משתנה והם הופכי ידידותיים לסביבה! אתם מוזמנים לבוא ולצפות בטיגריסים החברותיים שיש בגן.
  4. גן חיות בסביבה פראית. אשר בו תוכלו לעשות סיור בקרון פתוח במשך כעשרים דקות, לצפות בחוות פרפרים מיוחדת וכמובן לרכב על פיל אם תרצו. יש אפשרות גם לשכירת רכב גולף. ואם תצליחו להקדים תאכלו אולי להשתתף בהאכלת החיות.
  5. “מיני סיאם” אתר גדול בהיקפו אשר מכיל אתרים בולטים בתאילנד כגון: אנדרטת ביקור בכל האתר – כשעתיים.

כמובן שיש עוד מגוון רחב של אטרקציות בפטאייה, אנו סקרנו רק את חלקם.

אנו אננס מנגו תאילנד, סוכנות ישראלית בתאילנד. אנו יושבים בבנגקוק ועובדים עם אלפי תיירים ישראלים. אין כמונו יודעים מה ישראלים אוהבים. מדוע אנו אהובים על הקהל הישראלי?  כי אנו עובדים עם כל הנשמה, נותנים שירות חם ואישי לכל מטייל,  מקפידים על שירות מקצועי ויעיל, והשירות שלנו הוא עשרים וארבע שעות ביממה בזמינות מלאה. אז נסו אתנו ותתרשמו!