שחייה עם דולפינים בפטאיה

שחייה עם דולפינים בפטאיה

swim-dolphin-(1) swim-dolphin-(2) swim-dolphin-(3)
סרטוני וידאו על שחייה עם דולפינים בפטאיה

שחיה עם דולפינים הפכה זה מכבר לענף תיירותי של בידור והנאה המשולב עם עולם החי. גם בפטאייה שבתאילנד תוכלו ליהנות מחוויה זו.

הדולפין ידוע כחיה נבונה ורגועה. תכונות אלו, יחד עם העובדה כי הדולפין מאד ידידותי לאדם הפכו את הדולפין למועמד מוביל לבילוי ואטרקציות תיירותיות.

גם בפטאייה כמו במקומות רבים בעולם הוקם עולם הדולפינים המספק מספר אטרקציות הקשורות בדולפין.

ניתן לצפות בסוגים שונים של מופעים ותצוגות מרהיבות של דולפינים מאולפים שנשמעים להוראות המדריך ומספקים מופע משעשע ויפיפיה של חיה אצילית זאת.

ללא ספק גולת הכותרת שיש למקום להציע היא שחיה עם דולפינים בעולם הדולפין של פטאייה.

דברים שחשוב לדעת על שחיה עם דולפינים בפטאייה

השחייה עם הדולפין מתאימה לכל הגילאים, ילדים ומבוגרים כאחד.

חשוב לדעת כי אסור להיכנס עם דברים חדים לשחייה משותפת עם הדולפין מחשש לפגיעה או לשריטה בדולפין. בין הדברים האסורים נכללים גם ציפורניים ארוכות, עגילים ופירסינג. יש להיערך בהתאם. לעיתים אפשר למצוא עמדה בכניסה לבריכת הדולפינים שבה יושב אדם הממונה על גזירת ציפורני הנכנסים. אך טוב תעשו אם תערכו לכך מראש בעצמכם.

עולם הדולפין פתוח כל יום בין השעות 9:00-18:00 , אבל סבבי השחייה יוצאים בשעות ספציפיות קבועות. רצוי לברר ולהתאים את עצמכם לשעות המופע או השחייה בהתאם לרצונכם ולתוכניות שלכם.

תעריף הכניסה לעולם הדולפין ישתנה בהתאם לחבילת האטרקציות אותה תרצו לחוות ולעשות.

שחיה עם הדולפין הינה חוויה שיכולה להעשיר את הטיול ולהוסיף לו אווירה קסומה. מלבד ההנאה שבשחיה עם הדולפין, הדולפין מצליח להשרות רוגע גם על הילדים וגם על המבוגרים. יכולותיו המופלאות של הדולפין הוכיחו את עצמם כיכולות לחולל שינוי ושיפור של ממש בילדים.

אנחנו בסוכנות אננס מנגו תאילנד, סוכנות התיירות הישראלית בתאילנד הממוקמת בבנגקוק, נשמח לסייע לכם בכל הקשור לנושא.

בכל מקרה של שאלה או הזמנת כרטיסים אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה וזמן ואנו ניתן את המענה האישי והנחוץ בהקדם האפשרי.