דינו פארק מיני גולף בפוקט

אחת האטרקציות המומלצות עם ילדים היא דינו פארק מיני גולף בפוקט. זהו פארק חווייתי ומשעשע למשחק גולף. דינו פארק מיני גולף בפוקט מציג את עולמם הפרהיסטורי של הדינוזאורים בעזרת מיצגים שמשתלבים בין ובתוך המסלולים עצמם. רוב המייצגים באים להמחיש למבקרים טעימה מן העולם הפרהיסטורי. בזמן המשחק בין מסלולי הגולף תמצאו פזורים מינים שונים של דינוזאורים צמחייה מערות מים ואף הר געש.

במסלול ישנם שמונה עשרה חורים. אחרי שסיימתם את המסלול תוכלו להתפנק בארוחה טעימה מהמסעדה במקום. יש הטוענים שהעיצוב שלה מזכיר את הבית של משפחת פלינסטון. המסעדה מעוצבת ברוח המקום והיא חווייתית וייחודית ותוכלו למצוא בה ארוחות בסיסיות במחירים סבירים למדי.

דינו פארק מיני גולף בפוקט נחשב כאטרקציה תיירותית לכל המשפחה והיא מוזכרת באתר טריפ אדוויזור העולמי באופן חיובי.

מבקרים מספרים כי דינו פארק הינו חוויה מקסימה לכל המשפחה במיוחד לילדים  אך גם מבוגרים מפיקים ממנו הנאה מרובה. מבקרים מתארים ילדים מתרוצצים במגרש גולף בין פסלי הדינוזאורים בגדלים שונים. חלקם מאיימים חלקם יותר ידידותיים. הילדים נחשפים לעולם הפרהיסטורי. לצמחייה מיוחדת שלא יוכלו לראות בשום מקום אחר לנחלים וגשרונים מעוצבים. ישנם הרבה מבקרים שמספרים שהם חוזרים למקום מספר פעמים. מה גם שהמקום נמצא בחוף קארון המרכזי כך שלהגיע אליו לא לוקח זמן רב כלל וכלל. האטרקציה הזו לא תגזול הרבה מזמנכם היקר. נדרשות מספר שעות בודדות בשביל ליהנות ב דינו פארק מיני גולף.

כתובת האתר: Marina Phuket Resort Phuket Karon Beach. הפארק נמצא בין חוף קאטה לחוף קארון.

המקום פתוח על בסיס יומי ופעיל בין השעות עשר בבוקר ועד אחת  עשרה בלילה. טלפנו אלינו למחירים ולהנחות שאין שני להם. אנו באננס מנגו תאילנד מחכים לכם