טיול טרקטרונים בפוקט

רבות כבר נאמר על פוקט ועל שלל האטרקציות שהיא מציעה לתייריה. החל מקפיצת באנג’י רכיבה על פילים ו טיול טרקרטונים בפוקט. תאילנד כבר מזמן הפכה למדינת תיירות מפותחת אשר מתאימה לכל תייר מכל גיל תקציב וטעם אישי.

אם אתם מאוהבי הספורט האתגרי וכבר ראיתם אגרוף תאילנדי וקפצתם באנג’י וטיפסתם על צוקים הניצבים מהים אולי הגיע הזמן ל טיול טרקטורונים בפוקט. יש מספר חברות באי שישמחו לקחת אתכם לתור בנופי האי רכובים על גבי טרקטורונים. ישנם גם סוגים שונים של טרקטורונים. כאלו שאפשר לנסוע בזוג או ביחידים. תלוי בהעדפות האישיות שלכם. ישנם גם כמה חברות ישראליות שישמחו לתווך בינכם ובין אותם חברות תאילנדיות שמציעות טיול מסוג זה.

קחו לתשומת ליבכם כי זוהי דרך נוספת לראות את נופי האי ולגלות שבילים ומסלולים שלא תראו בשום צורה אחרת. תוך כדי הטיול גם תחשפו לחיות שלא תראו בהליכה בשבילים המתויירים של פוקט ולחיי הטבע הפראי של האי. הטיול מתבצע בשיירה עם מדריך והנהיגה הינה נהיגת שטח באופן עצמאי.

אורך המסלול על פי העדפתכם ויכול להיות שעה או שעה וחצי ברוב החברות. אם תחפצו בכך תוכלו להוסיף גם רכיבה על פילים באמצע הטיול.

שימו לב שכל נושא הביטוח הינו פרוץ ונתון למיקוח. רוב החברות מבטחות את הטרקטורונים שלהם ואינן מכסות נזקי גוף. בדקו עם עצמכםלפני שאתם יוצאים למסע האם הצטיידתם בביטוח שמכסה פעולות אתגריות. כבר דווח בעבר על קבוצות ישראלים שיצאו לטיול והחתימו את חברה שאת שירותיה שכרו שבמידה וחברי הקבוצה יישמעו להוראות המדריך הם יהיו מכוסים מבחינה ביטוחית. למזלם לא יצא להם לבחון את המקרה ולכן לא נדע מה היה קורה אילו היו נזקקים לערב את הביטוח.