טיול לשמורת הטבע קאו לק

אם גם אתם דמיינתם לעצמכם חופשה בחופיי ים תכולים ושקטים עם חול לבן ודק טיול לשמורת הטבע קאו לק הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

אם מתחשק לכם לקחת פסק זמן מההמולה התיירותית של פוקט טיול לשמורת הטבע קאו לק יכול לענות על הדרישות שלכם. השמורה נחשבת לאחת מפנינות החמד הקסומות שדרום תאילנד מציעה לתייריה ואף נחשבת לאתר שקט טבעי ופראי שאינו עמוס בתיירים.

פירוש השם קאו לק הינו הר לק. האזור נקרא כך על שם ההר לק שמהווה מקור עניין מרכזי בשמורה.

שהייה בשמורה יכולה לקחת לכם בין יום טיול אחד לשלושה ימים מלאים. הכל תלוי בהעדפה האישית שלכם ובכמה אתם מעדיפים טבע פראי ואותנטי.

בשמורה יש הרבה פעילויות שתוכלו לחוות ומרגע שהגעתם אליה תוכלו לשוט בסירת במבוק לאכול ארוחה אותנטית במסעדה תאילנדית לרכוב על פילים באמצע יער סבוך וצפוף לבקר בחוות סחלבים לטייל בגן חיות קטן ששוכן בלב השמורה והאטרקציה הכייפית ביותר לשחות במי הנהר לפחות עד שתגיעו למפל.

בשנת 2004 פקדו את חופי קאו לק ואת שמורת הטבע שלה גל הצונאמי הגדול והמפורסם. קאו לק ששוכנת על חופי ים האנדמן היו מבין האיים שספגו את המכה הקשה ביותר. אמנם כבר משנת 2005 לערך השתקם האזור ואף המלונות והריזורטים שופצו כחדשים וכיום לא ניתן לראות את שאריות ההרס והחורבן שהשאיר אחריו גל הצונאמי האכזר אבל המקומיים זוכרים את האירוע כחוויה טראומטית במיוחד. במקום נפתח מוזיאון לזכר הרוגי ופגעי הצונאמי.

טיול לשמורת הטבע קאו לק הינו מועדף גם על משפחות כיוון ששם הם יכולות למצוא שקט מההמולה שבפוקט.

על מנת להגיע לשמורה תזדקקו לבגדים להחלפה הרבה קרם נגד יתושים מצלמה והרבה מצב רוח טוב.