טיול 4 האיים – טיול יום לאי ג’יימס בונד

אם אתם נמנים על חובבי שייט ועל חופים בשילוב עם טבע מפואר ופראי טיול לארבעת האיים- טיול יום לאי ג’יימס בונד הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

בדרום תאילנד שוכן מפרץ פנג- נה והוא מקום שאתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם להחמיץ כיוון שהוא אחד מהאזורים היפים ביותר בתאילנד כולה. ממפרץ זה מתחיל הטיול. המפרץ מפורסם בשל מצוקי הגיר שנמצאים בו. מדובר על מצוקים בעלי צורות שונות ומשונות אשר מתפרצים בחדות מתוך מי ים צלולים ותכולים. בשנת 1981 המקום הוכרז כשמורת טבע. בשמורה ניתן למצוא חיות מגוונות כגון לוטרות קופים דולפינים ועוד רבים ואחרים.

בשל צורותיהם המשונות האיים במפרץ קיבלו שמות מקוריים ומצחיקים כמו “הר הכלב” “שדיים של אישה” “אי המסמר” ועוד. הצורות המצחיקות נגרמו מהשילוב של מי ים ומצוקי הגיר. הדבר גם יצר מערות טבעיות רבות שניתן להיכנס אליהם בעזרת קיאקים.

הטיול משלב שייט מערות טבעיות חופים יפים הרבה טבע וכמובן את האי שהופיע בסרט “האיש בעל אקדח הזהב” מסדרת סרטי ג’יימס בונד. שמו המקורי של האי הינו קו טאפו ופירושו אי המסמר. מאז צילומי הסרט בשנת  1974 שבו גילם השחקן רוג’ר מור את ג’יימס בונד התפרסם האי ומשך אליו האי הרבה מבקרים. מטיילים מספרים כי אין טעם לבזבז זמן ולעלות על האי עצמו אלא מספיק לשוט לידו ולהצטלם למזכרת.

הטיול כולל שאטל הלוך וחזור למלון. ישנן מספר חברות מקומיות אשר  ישמחו לקחת אתכם ל טיול ארבעת האיים- טיול יום לאי ג’יימס בונד. כל חברה גובה מחיר שונה עבור שירותיה ומספקת תמורה שונה; ארוחות מדריך שייט עם מדריך ביטוח שתייה קלה ושתייה חמה נשנושים קלים הם רק חלק ממה שחברות התיירות יציעו לכם.