אחד מהטיולים המומלצים והפופולריים בתאילנד נקרא טיול שבע האיים.  הטיול כולל המלצות חמות ממטיילים באתר טריפ אדוייזור העולמי. במסגרת הטיול תחוו שלל של פעילויות מדליקות ומגוונות. בין הפעילויות ישנם  שייט לכיוון האי פיפי, אם תרצו קו פיפי בשפה המקומית, ביקור במאיה ביי שנורקל ושחייה באזור, בנוסף יש ביקור במערות פי לאי מערת הויקינג, האי קופיפי דון, חוף הקופים ולסיום באי קאי.

מי שיבחר לצאת ל טיול שבע האיים יתחיל את יום הטיול בשייט בין מפרצים חצובים בסלעי גיר. המפרצים הטבעיים יפיפיים ומרהיבים. זהו בדיוק המקום המושלם לקצת שנורקלינג ושחייה בין הים לטבע.

לידיעת המתבלטים שבינכם, מאיה ביי הוא החוף המפורסם ששימש את הלוקיישן הפסטורלי  לסרט “החוף” שבו כיכב ליאונרדו דיקפריו. התפאורה נשארה נאמנה למקור. רק הניצבים בסרט עשויים להשתנות במידה ותחליטו לבקר שם.

גילוי נאות, למרות שהטיול נקרא שבע האיים, הטיול עצמו הינו רק לשלושה איים ביניהם האי קאי קופיפי דון וקופיפי ליי.

הטיול כולל גם ספורט אתגרי לדוגמא: מגלשות מים שמי שיעז לגלוש בהם יצלול במהירות לתוך מי הים. בין היתר תוכלו להרגיש כמו טרזנים באמצע הג’ונגל כשאתם קופצים עם אומגה אל תוך מי הים.  כמו כן, בחוף הקופים תוכלו לראות קופים ואפילו להאכיל אותם.

רוב הטיול מתרחש על גבי סירה שתיקח אתכם ממקום למקום. הטיול מומלץ לבודדים ולמשפחות עם ילדים מכל הגילאים. שימו לב שיש מספר חברות מקומיות שישמחו לקחת אתכם לטיול וגם מספר סוכנויות תיווך ישראליות שיקשרו בינכם לבין החברות המקומיות. לכל הטיולים כוללים שאטל הלוך- חזור מהמלון. חלק מהחברות מספקות ארוחות שתייה ציוד שנורקלינג וביטוח. כל חברה מספקת את שירותיה ותצטרכו לבחון את הכדאיות של כל טיול.

שימו לב, הטיול עשוי להשתנות בהתאם למזג האוויר.