מופע סיימון קברט בפוקט

תאילנד כבר מזמן הפכה לשם דבר בעולם הליידי בוייז. מופע סיימון קברט בפוקט הינו מחזמר הדגל של האי פוקט וגם המפורסם והוותיק ביותר. מדובר במופע מושקע ומוערך אשר נותן הצצה לעולמם של הליידי בוייז התאילנדים. הלוא הם גברים בתהליכים שונים לשינוי מינם לנשים. אך למען הסר ספק מדובר ברקדנים מקצועיים ומוכשרים לכל דבר. קחו בחשבון כי זמן קצר לאחר תחילת המופע תתקשו לדעת האם עומד על הבמה גבר או אישה. מופע סיימון קברט בפוקט הוא מופע המשלב אווירה קלילה הומוריסטית ונעימה. יש בו שירים במגוון שפות כגון: תאילנדית אנגלית יפנית קוריאנית וצרפתית. הרקדנים מחליפים תלבושות ססגוניות ומרהיבות במהלך ההופעה. כמו כן המופע זוכה לביקורות חיוביות באתר טריפ אדוויזור העולמי.

מופע סיימון קברט בפוקט מתאים לכל המשפחה ולכן לא תמצאו בו תכנים בלתי הולמים לילדים. מדובר על מופע מהוגן ומהוקצע אשר במהלכו אסור לצלם. כפועל יוצא גם אסור לגעת בליידי בוייז. מי שלא יקפיד על הנחיות פשוטות אלו צפוי לקנס גבוה במיוחד. במידה ותהיו מעוניינים להצטלם לאחר המופע עם הליידי בוייז תאלצו להיפרד מסכום סמלי בעבור שירות זה.

אנשים שצפו במחזמר מעידים כי מדובר על שעה וחצי של מופע מרתק צבעוני וכייפי אשר מדבר על חיי הלילה התוססים של פוקט ועל תרבות הליידי בוייז המפורסמת שבה. אך עדיין מצליח להישאר ראוי לצפייה לכל המשפחה. בסופו של דבר המופע משקף עוד נדבך מחיי התרבות הענפים של תאילנד.

אולם סיימון קברט נמצא במרחק של כחמש עשרה דקות מחוף פאטונג. ניתן לקנות כרטיסים בעלויות שונות בהתאם למיקום הישיבה. ישנם כרטיסים הכוללים שתייה. יש גם אפשרות להזמין כרטיסים והסעה הלוך וחזור למלון שבו אתם לנים.