מופע פנטסי בפוקט

אחת האטרקציות המרכזיות של איי תאילנד זה מופע ה פנטסי שואו בפוקט. מדובר על חוויה יוצאת דופן שנותנת טעימה ססגונית ומרעננת למדי על חיי התרבות של תאילנד. המופע התחיל לפעול משנת 1998 על ידי הספארי וורלד ומאז קוטף פרסים רבים ותשבחות מהמבקרים הרבים אשר פוקדים אותו. בין היתר זוכה המופע לאזכורים חיוביים באתר טריפ אדוויזור העולמי. המופע נחשב לאטרקציית חובה למי שמטייל באזור.

ה פנטסי שואו בפוקט הוא מופע שמתאים לכל המשפחה. המופע המרהיב כולל תרגילי אקרובטיקה עוצרי נשימה מופעי לייזר אפקטים באור ובקול קרבות אגרוף המוני רקדנים, כל זאת בשילוב פילים לאורך ההופעה. אורך המופע הינו כשעתיים אולם המבקרים הרבים שהיו בו מעידים כי הוא כל כך מהנה ומרתק שהזמן פשוט טס והמופע נגמר במהרה.

מומלץ להגיע כשעתיים לפני תחילת המופע למתחם על מנת שתוכלו ליהנות מחוויה ייחודית ומאווירת הקרקס שיש במקום. מדובר בקומפלקס ענקי שמכיל בתוכו כפר ססגוני עם שלל קרנבלים. בין האטרקציות שנמצאות במקום תוכלו למצוא מרכזי קניות משחקים שונים ומגוונים מזכרות תאילנדיות מסורתיות בעבודת יד ודוכני מזון ממבחר מטבחים כגון: המטבח התאילנדי ההודי הסיני. המתחם מסודר על פי נושאים שונים. כל נושא מחולק למתחם קטן בפני עצמו כך שאם יש נושא מסוים שמעניין אתכם במיוחד תוכלו להתמקד בו יותר. לדוגמא אחד הנושאים במתחם הינו סרטים מצוירים של דיסני. אם אתם מגיעים עם ילדים תוכלו לקנות בננות ולהאכיל את הפילונים הקטנים שעוברים במקום.

מופע פנטסי בפוקט מתקיים בכל ימות השבוע בין השעות חמש וחצי ועד אחת עשרה וחצי פרט לימי חמישי. המתחם ממוקם כתשעה קילומטרים מחוף פאטונג. אפשר לקנות כרטיסים משולבים למופע אשר כוללים שאטל הלוך וחזור מהמלון וארוחת ערב.