בית הרוחות הטירה צ’אנג מאי

בבית הרוחות הטירה צ’אנג מאי מצפה לכם חויה בלתי נשכחת שרבים פחדו, חששו, ניסו ונהנו! הטירה נחשבת כאתר יוקרתי ומדורגת בדרוג גבוה באתרי טיולים שונים ומקצועיים, הודות לסכומי העתק שהושקעו באטרקציית הפחד הראשונה מסוגה בצ’אנג מאי כדי שאכן תחוו חוויה אוטנטית ובלתי נשכחת, כזו שלא תשכחו גם באמצע שנת לילה…

אז מה יש בבית הרוחות ?

הביקור בטירה כולל כניסה למבוך חשוך ללא כל אפלולית של אור באווירת פחד מוות. זהו מקום בו השדים והרוחות מרגישים בנוח ואילו אתם חשים אורחים מפוחדים שלא יודעים מה טומן לכם בחובו הצעד הבא שלכם בטירה. אתם שומעים קולות ממש ליד אוזנכם כאילו משהו מדבר אליכם מאחורי גבכם? רואים עיניים אדומות שצופות בכם בחשכה? חשים אבודים? אל דאגה! יש מי ששומר עליכם! אתם לא לבד!

המבוך האימתני

במבוך הטירה מוצבות בובות אימה , רוחות רפאים ושדים שיוצרים אווירה אותנטית של בית רוחות ושדים. בנוסף לכך, מפוזרים בשטח בית הרוחות שחקנים מקומיים שמוסיפים נופך לאווירת האימה ששוררת במקום אך עלולים גם להנעים את זמנכם בביצועים מעניינים. טכנולוגיות רבות ותקציבי עתק הושקעו באתר בית הרוחות הטירה בצ’אנג מאי כדי שתצאו עם חוויה שמעולם לא חוויתם ולא תחוו כמותה.

הסטים השונים שמבצעים השחקנים והבובות הפעילות שמוצבות באתר הן פרי השקעתה של תעשיית הקולנוע בארצות הברית וכל הציוד שבבית הרוחות הטירה נועד כדי לקרב אתכם כמה שיותר לסצנת סרט אימה שראיתם אי פעם.

הטירה היא חוויה אטרקטיבית לכל המשפחה – בני כל הגילאים יכולים ליהנות בביקור כמובן למעט ילדים קטנים ממש שלהם החוויה לא מתאימה. זו חוויה מומלצת ביותר שרבים ניסו ולא התאכזבו.

קצת על אננס מנגו תאילנד

חברת אננס מנגו תאילנד היא סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד. הסוכנות ממוקמת בבנגקוק . היחס האישי שתקבלו אם תפנו אליה הוא יחס טוב ואדיב. תיהנו אף מקבלת תשובות מהירות ומקצועיות לשאלות שתשאלו. חברת אננס מנגו זמינה 24 שעות ביממה ונחשבת לחברה מנוסה בתחום שתוכל להעניק לכם מהמקצועיות שלה ולרקום יחד אתכם טיול מופלא!