טאנה תאילנד טיול ג’יפים בצפון תאילנד

צפון תאילנד הוא אחד האזורים היפים ביותר בדרום מזרח אסיה , והדרך הטובה ביותר לטייל בו הוא בטיול טאנה- טיול ג’יפים בתאילנד. טיול ג’יפים בתאילנד טאנה הוא אחד הטיולים הוותיקים בעולם בכלל ואצל הישראלים בפרט. טיול ג’יפים טאנה תאילנד למעשה הוא טיול שבמהלכו תסיירו במרחבי הצפון המרהיב ביופיו , חוויה המשלבת  כל מה שטייל בנשמה אוהב: טבע פרא, תרבות שונה, נופים מרהיבים , נסיעה מלאת אנדרנלין , קניות ובילוי חוויתי עם החברה…

תחנה ראשונה

טיול טאנה מתחיל במלון הנקרא טאנה, חברת טאנה מספקת ג’יפים עם ארבע או שבעה מקומות עם מדריך או בנהיגה עצמית, על פי בחירתכם. בכל מקרה, השיירה יוצאת מבית המלון בליווי מדריך מוסמך. בג’יפים ישנו חיבור לטלפונים ולנגנים לנוחות המטיילים. התחנה הראשונה היא לכיוון צפון לחוות סחלבים בה קיימים מעל ל-50 סוגי סחלבים מרהיבים ומהממים ביופיים. בהמשך היום מגיעים לחוות נחשים וצופים במחזה נחשים מרהיב. לאחר מכן ממשיכים למסע פילים מרהיב , ראפטינג בנהר המקונג ולסיום נסיעה מלאת אנדרנלין ארבע על ארבע.

תחנה שניה

היום השני בטיול מתחיל בביקור בשבט מעניין בו ניתן להתרשם מתרבות אחרת לחלוטין מזו המוכרת לנו. בהמשך מגיעים למקדש בודהיסטי לאחר מכן שטים בסירת מנוע לאזור הגבול עם לאוס ונהנים מיופי פראי ומהשוק המקומי. בלילה  חוזרים למלון המפנק ונהנים מחיי לילה , לשוק הלילי ולארוחות המפנקות.

תחנה שלישית

היום השלישי מתחיל בהליכת יער עד למפל מרהיב עם בריכת מים צלולים ונעימים , ליהנות מפטפוט עם החברים ולנשום את השקט של האזור בהמשך עוברים דרך כפרים ונהנים מנפנופי שלום של המקומיים עד שמגיעים למעיינות החמים שם תסיימו את הטיול ברוגע ובשלווה.

טיול טאנה ג’יפים בצפון תאילנד הוא הדרך הטובה ביותר לטייל באזור צפון תאילנד וליהנות מהמקסימום שהטבע מציע לכם .

על טיול של טאנה תאילנד תוכלו  לברר אצל חברת מנגו אננס –סוכנות תיירות ישראלית בצפון תאילנד שתשמח לסייע לכם בעל עניין , לתת לכם מקסימום שרות ומידע ובזמינות מלאה של 24 שעות.