טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד

חברת רד בריק היא חברה אשר עוסקת בטיולי ג’יפים מכל הסוגים, באזורים השונים של צפון תאילנד. אם אתם חובבי טיולים בג’יפים, ואם אתם עומדים לנסוע לטיול בתאילנד, כדאי לכם מאד לשקול טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד. ואם אתם אכן מעוניינים בכך, צאו אל הטיול דרך הסוכנות הישראלית בבנגקוק, אננס מנגו תאילנד, ותיהנו גם ממחירים משתלמים במיוחד.

טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד

צפון תאילנד היא אזור מדהים, ירוק ויפהפה, ותיירים רבים מגיעים אליו – ובפרט לעיר הגדולה שבאזור, צ’אנג מאי. הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל הנופים המרהיבים והאזורים היפהפיים בצפון תאילנד, היא לצאת למסלול מאורגן של טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד. חברת רד בריק מגישה לכם מסלולי ג’יפים מדהימים ומרתקים, אשר מורכבים מנופים טבעיים יפהפיים, מקרבה לחיות מכל הסוגים, מביקור בכפרים השונים שבצפון תאילנד וגם מפעילויות אקסטרים מלהיבות. הטיול נעשה באווירה ידידותית ומלהיבה, ובבטיחות מלאה, על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד כולל ארוחות מלאות לכל ימי הטיול, עם אפשרות להזמנה של אוכל כשר מבית חב”ד שבצ’אנג מאי. הטיול כולל גם מדריך דובר אנגלית, שתיה חופשית וכניסה חינם לאתרים שבמסלול הטיול. וכמובן – ג’יפ מקצועי עם נהג צמוד. לטיול יש להביא בגדים מתאימים, כלי רחצה, נעלי הליכה נוחות וכן סנדלים. מומלץ להביא גם תרסיס דוחה יתושים, שנעשה שימושי מאד, בעיקר בלילות. חשוב לציין כי טיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד יוצא לדרך אך ורק במזג אוויר נאה. לעיתים ישנו מזג אוויר קשה, אשר מסכן את המשתתפים. במצב כזה, הטיול יתבטל. הבטיחות של המטיילים חשובה יותר!

אננס מנגו תאילנד

כאשר אתם רוצים לצאת לטיול בתאילנד, אננס מנגו תאילנד היא המקום עבורכם. כסוכנות ישראלית שממוקמת בבנגקוק, החברה מציעה לכם מענה לכל שאלה, 24 שעות ביממה, תוך מתן יחס אישי ומקצועי במיוחד.

מתעניינים בטיול ג’יפים רד בריק בצפון תאילנד? פנו כבר עכשיו לאננס מנגו תאילנד!