טיול טרקטרונים בצ’אנג מאי

כל מי שיוצא לטיול בתאילנד, מכיר את העיר צ’אנג מאי – העיר הגדולה ביותר בצפון תאילנד, וככל הנראה גם המעניינת ביותר בה. העיר צ’אנג מאי היא עיר שכמו נבנתה עבור תיירים – היא מלאה במבנים היסטוריים מעניינים, באתרי תיירות מגוונים, וכמובן – איך לא – באטרקציות נפלאות שמתאימות הן לתיירים והן לתושבי המקום. טיול טרקטורונים בצ’אנג מאי, למשל, הוא אחת האטרקציות הנפלאות והמהנות ביותר באזור. חברת אננס מנגו תאילנד לוקחת אתכם לטיול זה במחירים משתלמים במיוחד.

טיול טרקטורונים בצ’אנג מאי

טיול טרקטורונים בצ’אנג מאי הוא טיול יחיד במינו. מלבד החוויה עצמה, של נסיעה בטרקטורונים מדהימים, הטיול לוקח את התיירים למקומות ייחודיים בצ’אנג מאי, מקומות שלא מגיעים אליהם בשום צורה אחרת. ניתן לבחור טיול טרקטורונים בצ’אנג מאי במספר דרגות קושי, על פי גיל המשתתפים והכושר הגופני שלהם. דרגת הקושי הקלה יותר מתאימה הן לנהגים והן לנוסעים, והיא עוברת בשדות ירוקים ויפהפיים, בנופים מרהיבים וגם בג’ונגלים הקיימים מסביב לצ’אנג מאי. המסלול בדרגת הקושי הקלה נערך בצמוד למדריך מקצועי, אשר מנחה את הקבוצה ומספר על האזור. דרגת הקושי המורכבת יותר מתאימה לחובבי אתגרים ולאנשים שאוהבים לנהוג בשטח. המסלול הזה עובר באזורים בעלי דרגות קושי שונות של נהיגת שטח, בדרכי עפר, ביערות ובמגוון מקומות אחרים ויפהפיים. טיול טרקטורונים בצ’אנג מאי נעשה בצורה בטיחותית במיוחד, בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. הטרקטורונים מתוחזקים היטב, על מנת שניתן יהיה ליהנות מן הרכיבה בשלווה ובביטחון. הטיול נערך בקבוצות קטנות ובמזג אוויר נוח בלבד, והוא לוקח אתכם להיכרות ייחודית ומרתקת עם צפון תאילנד.

אננס מנגו תאילנד

אננס מנגו תאילנד היא סוכנות תיירות ישראלית, אשר ממוקמת בבנגקוק שבתאילנד. החברה מעניקה לכם מגוון אפשרויות לטיולים בכל רחבי תאילנד, עם שירות אישי ויחס חם לכל לקוח. באננס מנגו תאילנד אתם נהנים מתשובות מקצועיות לכל שאלה, ומזמינות למענה 24 שעות ביממה.

רוצים לצאת לטיול טרקטורונים בצ’אנג מאי? בואו ליהנות מן השירותים היעילים והמקצועיים של אננס מנגו תאילנד!