טיול סגוואי גיבון בצ’אנג מאי

העיר צ’אנג מאי היא העיר הגדולה ביותר בצפון תאילנד, והיא מהווה יעד תיירותי מ ועדף על תיירים מכל העולם. זוהי עיר אשר מוקפת בגבעות ובנהרות, עיר בעלת היסטוריה עשירה במיוחד ומזק אוויר נעים ביותר. לצ’אנג מאי ישנו סגנון וגם אופי שונים מאלה של שאר חלקי תאילנד, ולכן רבים כלכך מן התיירים נהנים להגיע אליה. צ’אנג מאי מציעה לתיירים המגיעים אליה מגוון רחב מאד של אטרקציות. חברת אננס מנגו תאילנד מציעה לכם, למשל, טיול סגוואי גיבון בצ’אנג מאי, אשר יעניק לכם הנאה מרובה במיוחד.

טיול סגוואי גיבון בצ’אנג מאי

נסיעה על סגוואי היא תמיד חוויה מהנה, אך טיול סגוואי גיבון בצ’אנג מאי מקפיץ את החוויה פי כמה. טיול סגוואי גיבון בצ’אינג מאי הוא חוויה ייחודית, אשר כוללת סיור בעיר העתיקה של צ’אנג מאי, בליוויו של מדריך מקצועי צמוד, אשר מספר על ההיסטוריה של צ’אנג מאי, על האתרים המפורסמים שבה, ועוד. ההסברים ניתנים באמצעות מכשיר קשר ואוזניה, אשר מוצמדים לכל מטייל, על מנת ליהנות מתקשורת נוחה וגם מטיול פרטי ומהנה. כמובן, בטרם יתחיל הטיול, כל מטייל מקבל הסבר מפורט על אופן השימוש בגוואי, על כללי הבטיחות הנדרשים ועוד. הפעלה של סגוואי היא פשוטה ונוחה במיוחד, כך שאין צורך להשקיע בו מאמץ, וניתן ליהנות מן הסיור בצורה מלאה. טיול סגוואי גיבון בצ’אנג מאי מעניק יחס אישי לכל מטייל, והיציאה אליו נעשית בקבוצות קטנות ונעימות, על מנת שכל מטייל יפיק ממנו את המרב.

אננס מנגו תאילנד

כל אלו אשר רוצים לצאת לטיולים מגוונים בכל רחבי תאילנד, יוכלו ליהנות מן השירותים המקצועיים של סוכנות התיירות הישראלית אננס מנגו תאילנד, אשר יושבת בבנגקוק. החברה מציעה שירותי ליווי וייעוץ עם יחס אישי ואדיב במיוחד, 24 שעות ביממה, על מנת שתוכלו לפנות בכל שאלה, מכל מקום בעולם.

רוצים לצאת לטיול סגוואי מהנה במיוחד בצ’אנג מאי? בואו ליהנות ממגוון מסלולי הטיולים בכל רחבי תאילנד, רק עם חברת אננס מנגו תאילנד!