טרק רגלי בצפון תאילנד

תאילנד היא יעד מועדף ופופולארי בקרב המטיילים הישראלים. בני נוער, זוגות בירח דבש וגמלאים בוחרים דווקא בתאילנד כדי לעשות בה את הטיול החלומי שלהם. גם תרמילאים מקצוענים מבקרים בה .

לאור זאת , תעשיית הטרקים (טיולים) בתאילנד משגשגת וישנן הצעות רבות לטיולים בכל המדינה. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של טיולים באזורים רבים וברמות קושי שונות. גם סגנון הטיולים מגוון מאוד החל מרכיבה על פילים וכלה בבישול מסורתי בכפר מקומי. יש נטייה לחפש מקומות חדשים שכף רגל של ישראלים לא דרכה בם, אך חשוב לדעת כי דווקא המקומות המוכרים שווים בחינה מחודשת מכיוון שהם טומנים בחובם אפשרויות חדשות ומעניינות.

במאמר הבא נמליץ לכם על טרק רגלי בצפון תאילנד, טרק כזה שלא תשכחו לעולם!

אזור מאי צ’אנג הוא נקודת יציאה לאתרים רבים באזור הגבול הצפוני של תאילנד. אזור מאי צ’אנג  הוא מקום מושלם לחובבי הרפתקאות וטבע. תוכלו ליהנות בו מסיור הכולל רכיבה על פילים ושיט על רפסודת במבוק לאור נהר טאנג. תוכלו לצפות במנופים מרהיבים – שילוב של טבע והרפתקה. העצירה ללינת הלילה היא בדרך כלל באחד הכפרים המקומיים שבאזור, כפרים נטולי חשמל ונטולי קליטה סלולרית. המטילים נהנים להתנתק ללילה אחד מהוויית החיים המודרנית והשגרתית שלהם ולהצטרף לאווירה  האקזוטית שבכפר יחד עם המקומיים שמקדמים בדרך כלל בברכה את התיירים הרבים.

הצעה נוספת לטרק מהנה היא טרק באומפנג- שמורת טבע עוצרת נשימה שממוקמת בצפון מערב המדינה. הגישה מעט קשה וכוללת יום נסיעה בתחבורה ציבורית מבנגקוק או ממאי צ’אנג  זורם בה נהר ההמקונג היא רצופה בגבעות, יערות, מערות, נחלים ותרבות שבטית של שבט הקארן שבניה נעים בין ממקום למקום ברכיבה על פילים. במקום אין כספומטים ולכן מומלץ להתאבזר בכסף מזומן כדי לא להיתקע במקום ללא מזומנים… כמו כן, רצוי לצאת לטרק רגלי באזור בתקופה שבין פברואר לאפריל מכיוון שהעונה הגשומה במקום היא בין מאי לנובמבר. הכפר עצמו מציע אירוח ברמה בסיסית.

אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד, אצלנו תקבל שירות אדיב ואמין במשך 24 שעות. נשמח לעזור לכם בכל שאלה וענין!