קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי

תיירים אשר מגיעים לטייל בתאילנד, מבקרים במגון ערים בכל רחבי תאילנד – בנגקוק, פוקט ועוד. כמובן, אי אפשר לדלג על ביקור בבירתה של צפון תאילנד, והעיר הגדולה ביותר בה – צ’אנג מאי. העיר צ’אנג מאי מציעה לתיירים היסטוריה עשירה, אתרי תיירות מגוונים ומזג אוויר נעים במיוחד, ובנוסף – מגוון רחב של אטרקציות נפלאות לתיירים בכל גיל. סוכנות התיירות אננס מנגו תאילנד מזמינה אתכם ליהנות מאטרקציות כמו קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי, ומעוד עשרות אטרקציות נפלאות.

קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי

מטיילים אשר מגיעים לצ’אנג מאי, מכירים את האטרקציות המגוונות שהיא מציעה. אחת האטרקציות המפורסמות ביותר בקרב חובבי האקסטרים, היא קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי. אתר הבאנג’י הייחודי בצ’אנג מאי כבר אירח מאות אלפים של תיירים כמו גם תושבי המקום, אשר נהנים מן האטרקציה ומן האדרנלין הסוחף. קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי היא אטרקציה בטוחה מאד, למעשה האתר הבטוח ביותר בתאילנד – בזכות העמידה שלו בתקני בטיחות בסטנדרט בינלאומי, הן בכל הקשור לאתר עצמו, והן בכל הקשור לרתמות הבטיחות. לפני קפיצת הבאנג’י מקבלים התיירים הסבר על כללי הבטיחות, ולאחר מכן עולים באמצעות מעלית מיוחדת לנקודת הזינוק. קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי היא הרבה יותר מסתם קפיצה מרגשת מגובה רב. מנקודת הקפיצה וכל הדרך למטה, תוכלו לראות נופים מרהיבים של צפון תאילנד כולה, כאשר מתחתיכם תראו את הנהר, אשר יוצר תחושה של צלילה עמוקה בנהר. תוכלו גם להסריט את הקפיצה כולה ב-DVD, וליהנות, לאחר שתחזרו הביתה, משחזור של החוויה שוב ושוב, כמה פעמים שרק תרצו.

אננס מנגו תאילנד

אם אתם רוצים ליהנות באמת מקפיצת באנג’י בצ’אנג מאי, בואו לעשות אותה עם חברת אננס מנגו תאילנד – סוכנות תיירות ישראלית, שמקום מושבה בבנגקוק שבתאילנד. עם חברת אננס מנגו תאילנד, אתם יכולים ליהנות מיחס אישי ומקצועי, ממענה לכל שאלה, ומזמינות גבוהה עבורכם, 24 שעות ביממה, כדי שתיהנו מטיול מושלם.

רוצים לעשות קפיצת באנג’י בצ’אנג מאי? בואו ליהנות מן השירות המקצועי של אננס מנגו תאילנד!