אטרקציות בקוסמוי

אטרקציות בקוסמוי – ליהנות מכל העולמות

מקור השם קוסומוי מגיע מהשפה הסינית ופירושו “גן עדן בטוח”, שמו של האי יכול להעיד על מה שתמצאו בו. פינה פסטורלית וקסומה ובטוח שתמצאו בו מה לעשות.

האי קסומוי, האי השלישי בגודלו בתאילנד. המכונה גם “אי הקוקוסים” הינו אי נפלא לטייל בו עם כל המשפחה. בניגוד לאיים אחרים, באי קוסומוי מתאים מאד לטייל ולבקר בחודשים יולי-אוגוסט. סביר להניח שפחות משבוע לא יספיק לכם כדי לטעות קצת ממגוון השפע שיש לאי להציע.

זהו אי שבו ניתן ליהנות בכל הרכב שבו תגיעו. ביחידים, בזוגות או במשפחות. כולם ימצאו שם מה לעשות.

גם בקוסומוי כמו בשאר איי תאילנד, הנוף העיקרי שתוכלו לראות הוא מים רבים, כחולים ויפים וחולות זהובים ולבנים.

לנפש, לגוף, ולנשמה- אטרקציות בקוסומוי בכל תחום

ישנם אטרקציות בקוסומוי בכל מיני תחומים שונים ומגוונים ובכל שעות היום כך שתמיד אפשר למצוא מה לעשות.

אם אנחנו מחפשים בילוי בסגנון הרוחני ניתן למצוא הרבה מקדשים שונים ברחבי קוסומוי שבהם ניתן לתייר ולסייר.

ניתן לעשות גם קורסים שונים בסגנון מדיטציה ויוגה ועוד סוגים שירחיבו את הנפש וירגיעו את הנשמה.

אטרקציות בקוסומוי קיימות כמובן גם בתחום המים. שהרי אין אי בתאילנד שלא מציע את האטרקציות האלו. ניתן לבקר במפלי מים מרהיבים ביופיים. קורסי גלישה, קיאקים או סתם צלילה ובילוי בתוך מימיה היפים של קוסומוי.

פיינטבול, קרבות אגרוף תאילנדי, רכיבה על סוסים ועוד דברים רבים ומגוונים, הם רק חלק מרשימה ארוכה של מגוון אטרקציות שאותם תוכלו להכניס למסלול הטיול שלכם.

תוכלו להצטרף למסלולי ג’יפים העושים סיורים מרוכזים בכל מיני איים באזור. טיולי היום השונים מומלצים מאד. הם גדושים במראות שונים ומרהיבים. ישנם מספר מקומות המציעים סוגים שונים של מסלולי ג’יפים

חיי הלילה- גם באי קוסומוי תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות של חיי לילה סוערים המתאימים לאנשים הבאים ורוצים לבלות גם בשעות הקטנות של הלילה.

רוצים להתייעץ לגבי מסלולי יום או אטרקציות שיתאימו לכם. אנחנו בסוכנות אננס מנגו תאילנד, סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכל שאלה בכל שעות היום.