אקווריום וגן חיות עם טיגריסים בקוסמוי

אם אתם נופשים באי הקסום קוסמוי ונהנים מחוף ים מדהים ביופיו, מכוס קוקטייל עסיסי ומהשתזפות בשמש הנעימה, אולי תרצו עוד איזשהו גיוון בחופשה שלכם?

כ-15 דקות נסיעה מחוף צ’וואנג שבאי קוסמוי ממוקם אקווריום וגן חיות מיוחד במינו. הביקור בגן החיות והצפייה על האקווריום יכולה להוות תחליף לצלילה תת ימית או לביקור ב”עולם המים של סיאם”.

באקווריום שבגן החיות תוכלו להיחשף לעולם תת ימי מרתק: תצפו בכרישים, צבי ים, אלמוגים ודגים טרופיים מיוחדים. בגן החיות תיהנו ממופעי אריות ים, ממופעי כלבי ים וממופע טיגריסים. כמו כן תראו גם ציפורים נדירות ביופיין ובמינן.

גן החיות בקוסמוי אף מציע לכם שירות של צילום עם החיות. ישנם צילומים בתשלום וישנם שכלולים במחיר הכניסה. חשוב שתדעו, כדי לעמוד בתקציב הייעודי לטיול כולו שהתשלום עבור הכניסה לגן החיות אינו זול יחסית ועמוד על  750 באט. בסוכנויות תיירות תוכלו להשיג כרטיסים במחיר מוזל יותר.

אקווריום וגן חיות עם טיגריסים קוסמוי מיוחד בכך שהוא מתאים לזוגות, למשפחות על ילדים ולחברה צעירים שאוהבים חיות. משפחות עם ילדים בגילאים קטנים יותר ייהנו מאוד בביקור בגן החיות. גן החיות פתוח בין השעות 9:00 ל-17:00 אחר הצהריים.

אקווריום וגן חיות שבאי קוסמוי זוכה לשבחים רבים באתרי המלצות לטיולים כמו אתר טריפ אדוויזור העולמי מאורחים רבים שנהנו מאוד מיום של כיף מיוחד במינו.

אקווריום וגן החיות בקוסמוי ממוקם בחציו השני של האי , רחוק מבית המלון והחופים בהם תיירים רבים בחורים לנפוש. הביקור בו מהווה גם הזדמנות להכיר מעט את צדו השני של האי קוסמוי.

חברת אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית הממוקמת בעיר הבירה של תאילנד- בנגקוק. באננס מנגו תמצאו שירות מקצועי ואדיב, מענה לכל שאלה  שניתן לרכוש בסוכנות אננס מנגו כרטיסי כניסה מוזלים למגוון אטרקציות ובין השאר תוכלו גם לרכוש כרטיסים מוזלים לאקווריום וגן חיות עם טיגריסים באי קוסמוי.

מזמינים אתכם ליהנות מחופשה קסומה באי קוסמוי ולא לשכוח להיעזר בשרות של אננס מנגו – סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד.