הליכה על קרקעית הים בקוסמוי

הליכה על קרקעית הים בקוסמוי היא חוויה מסעירה של הליכה על קרקעית הים בעומק של 4-5 מטרים מתחת לפני המים. זו חוויה מדהימה ומרגשת כמו ההליכה על הירח ללא תחושה של כוח הכבידה.

היציאה לטיול היא בשעות הבוקר המוקדמות, האיסוף מתבצע  מכל המלונות שעל חוף צ’אוונג  החזרה המשוערת היא עד לשעה 13:00 בצהריים בערך.

שיא האטרקציה הוא בירידה למים ושהייה בקרקעית הים למשך זמן של חצי שעה. בשמן זה תוכלו לחזות הפלאי עולם הדגים וליהנות אף מהאכלה של הדגים בתוך המים, חוויה שאין כמותה.

מהלך הטיול

ההסעות היוצאות מבתי המלונות בחוף צ’אוונג מסיעות את המטיילים למזח, שם מתחלים לקבוצות של 8 אנשים ועולים על סירה ארוכת זנב עד שמגיעים למפרץ  באי “קו- טן”. השיט בסירה מלווה במדריך מקצועי ומנוסה, דובר עברית . כשמגיעים למפרץ , עוצרים את הסירה ובשלב זה נעשית הירידה למים בצורה כזו שארבע מטיילים יורדים עם המדריך למים ואליו ארבעה נוספים נשארים בסירה וממתינים עד שהקבוצה הראשונה תבלה במים במשך חצי שעה ותחזור לסירה ואז יתחלפו. בתום הפעילות של הליכה על קרקעית הים בקוסמוי ממשיכים עם הסירה אורכת הזנב לחוף הבתולי באי “קו-טן”, שם תיהנו מזמן חופשי בחוף והמעוניינים יוכלו ליהנות מפעילות בים עם ציוד של שנורקלים.

למי מיועדת הליכה על קרקעית הים בקוסמוי?

היציאה לאטרקציה מיועדת לכל הגילאים מלבד ילדים שאינם מסוגלים ללכת בכוחות עצמם. האטרקציה מיוחדת בכך שהיא מתאימה לכלל המטיילים, גם למשפחות וגם לחברה צעירים ולזוגות. תוכלו להתרשם מתמונות רבות באתרי האינטרנט המתעדות את ההליכה על קרקעית הים ולהיווכח עד כמה הטיול הזה מיוחד במינו.

הכירו את חברת אננס מנגו

אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית השוכנת בבנגקוק. היא מעניקה שרות מקצועי במיוחד ומיוחתד בכך שהיא זמינה לכם, המטיילים הישראלים בכל זמן שרק תרצו. תוכלו גם לרכוש כרטיסים מוזלים לאטרקציות בכלל ולטיול הליכה על קרקעית הים בפרט. אל תפספסו את ההזדמנות! היעזרו במומחים של אננס מנגו ולא תצטערו!