טיול ג’יפים ספארי באי קוסמוי

טיול ג’יפים ספארי – ממש בתוך הג’ונגל

האי קוסמוי – אי המושך אליו אלפי ישראלים ולא לחינם. חיילים אחרי צבא, צעירים חובבי “טריקים” זוגות בירח דבש, זוגות מבוגרים יותר, משפחות עם ילדים בקיצור, מי לא?! האי היה מנותק ונעלם כביכול מן העין במשך כל השנים עד אשר הגיע התייר הראשון בשנות ה70 וגילה אותו. אט אט האי דייגים הקטן והשקט, הופך לאתר נפש אשר איבד את ייחודי הבראשיתי. רוחב האי הינו 21 ק”מ ואורכו 25 ק”מ. הפיתוח של האי מהיר במיוחד, על מנת לענות על צרכי שני מיליון או ארבע מיליון התיירים (תלוי את מי שואלים) אשר קופצים לביקור באי האהוב. כמו שאתם מבינים תיירות הוא הענף המוביל באי ומשאיר את ייצוא הקוקוס והגומי מאחור. בין שלל האטרקציות שיש באי אנו ממליצים לכם על טיול ג’יפים ספארי באי קוסמוי. טיול המתאים לחובבי האדרנלין שבינכם.

“ועל הדרך תוכלו לעצור, לקפוץ להתרעננות לתוך מפל מים קרירים למי שהחום הטרופי מעיק עליו.”

טיול ג’יפים ספארי באי קוסמוי

טיול כזה לוקח כמה שעות טובות אם לא יום שלם.  מתחילים על הבוקר, בג’יפ 4*4 עם גג פתוח הנשקף לעבר נופים כה יפים, שנעצרת הנשימה. הטיול מתחיל כסיור שטח באי ועל הדרך תוכלו לעצור, לקפוץ להתרעננות לתוך מפל מים קרירים למי שהחום הטרופי מעיק עליו. שווה ביותר. המסלול ממשיך בתנאי השטח של האי כולל סיור על רכס הרים גבוה, וחדירה לתוך מתחם הספארי רכיבה על פילים, צפייה במופע תנינים, וצילום עם חיות טורפות! (כמו טיגריסים)

שימו לב, הטיול פחות יתאים לנשים בהריון, או ילדים מתחת גיל 6.  כנראה, עקב קפיצות הג’יפ במהמורות ובתנאי שטח לא סלול.

“אננס מנגו תאילנד”  אם עדיין לא שמעתם עלינו, כדאי שתכירו!  אנו סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד. יושבים בעיר הבירה בנגקוק. אנחנו מעולים ומקצועיים. יודעים להמליץ לכם על אתרי תיירות שבאמת “שווים” ומגניבים, כגון טיול ג’יפים ספארי באי קוסמוי. מעניקים שירות ויחס אישי לכל לקוח. אנו תמיד שמחים לענות לכל השאלות ולספק לכם אינפורמציה. זמינים 24 שעות ביממה. (כן, גם באמצע הלילה) תמיד לשירותכם.  “אננס מנגו תאילנד”