טיול דיג בקוסמוי

טיול דיג בקוסמוי – זה רק אננס מנגו תאילנד!

האי קוסמוי הוא מקום מושלם למטיילים אוהבי דיג. אם גם אתם נמנים על אלה, אתם בוחרים בטיול הנכון עבורכם. טיול דיג בקוסמוי נחשב לאחת מסוגי האטרקציות היפות והמיוחדות ביותר באי קוסמוי, ובתאילנד בכלל, וזאת על אף שהאי קוסמוי נעשה מוכר לתיירים רק במספר השנים האחרונות, כאשר עד לא מזמן שימש ככפר דייגים קטן פשוט. כיום, מיליוני תיירים מכל העולם מגיעים לקוסמוי מידי שנה. חברת אננס מנגו תאילנד מאפשרת לכם ליהנות מטיול דיג מהנה במיוחד, עם כל היתרונות.

טיול דיג בקוסמוי

חובבי הדיג מכירים את ההנאה המיוחדת של יציאה אל לב הים לדיג מהנה, את השקט והרוגע של השהיה בין גלי הים, את ההמתנה הדוממת לדג שייתפס בחכה. עבור אותם שמחפשים את השקט והשלווה, טיול דיג בקוסמוי הוא חוויה מזככת ומיוחדת במינה. טיול דיג בקוסמוי מציע לכם עולם תת ימי עשיר במיוחד – מימי הים באזור מכילים דגים מיוחדים ממגוון זנים ייחודיים, שלא נמצאים באף מקום אחר בעולם. טיול דיג בקוסמי מציע לכם שני מסלולים מזמינים – מסלול יום ומסלול לילה. מסלול היום נמשך משעה 9 בבוקר ועד 5 אחר הצהריים, והוא כולל, מלבד הדיג עצמו, גם ארוחת צהריים עשירה – בלי קשר לדגים שהצלחתם או לא הצלחתם להעלות בחכתכם. מסלול הלילה נמשך משעה 6 בערב ועד השעה 1 בלילה. טיול דיג בקוסמוי מציע לכם את כל הציוד הנדרש למסע שכזה, כולל סירות, חכות, פתיונות וכן הלאה. המטיילים זקוקים לכובע שמש ולקרם הגנה בלבד.

אננס מנגו תאילנד

סוכנות התיירות הישראלית אננס מנגו תאילנד ממוקמת בבנגקוק, משם היא מעניקה שירותי תיירות מגוונים למטיילים הישראלים בתאילנד. עם חברת אננס מנגו תאילנד תוכלו ליהנות מיחס אישי לכל לקוח, משירות מקצועי ומענה לכל שאלה, וזאת בזמינות גבוהה במיוחד, 24 שעות ביממה. אננס מנגו תאילנד מזמינה אתכם ליהנות מטיול דיג מדהים בקוסמוי.

רוצים ליהנות מטיול דיג איכותי בקוסמוי? בואו לקבל את כל המידע וההכוונה הנדרשים, רק באננס מנגו תאילנד!