טיול יום לקוטאו ולשמורת האלמוגים קו נאנג יואן

מים, שמיים וחול- לבקר בתוך גלויה

אם אתם מחפשים פעילות ליום שלם שתתאים לכל המשפחה, המסלול הבא הוא אידיאלי בשבילכם. תוכלו לחוות יום של פסטורליות ויופי קסום.

טיול יום לקוטאו ולשמורת האלמוגים קו נאנג יואן הוא אחד ממסלולי התיירות המובנים שקיימים באזור זה של תאילנד.

הוא אף דורג בתור אחד מתוך עשרת המסלולים המומלצים באיזור. ביום שכזה תוכלו לשלב שייט בסירה, נוף פסטורלי מרהיב ויפיפה וצלילה בינות לדגים והאלמוגים.

ניתן לתכנן את היום כך שיכלול איסוף והחזרה מהמלון ושייט לעבר האי קוטאו, זהו אי מקסים הסמוך לאי קוסמאוי. ישנה אפשרות לארוחת צהרים במסעדה באי.

תאילנד כולה יפה וקסומה, לכן קשה לדמיין מה כבר אפשר לחדש כאשר מבטיחים לנו ביקור באי יפיפה, בתולי וקסום. אבל אכן למרבה הפלא ניתן למצוא שם מראות מופלאים עוד יותר ממה שראינו עד כה.

מגיעים בתחילה לאיזור האי. בעצם מדובר על שני איים חצויים נפרדים שרצועת אדמה, שלמעשה היא חול לבן ורך מפרידה בין האיים.

50 גוונים של כחול

כאשר ממשיכים במסלול לביקור בשמורת האלמוגים קו נאנג יואן, נגלים לעין מחזות מרהיבים ביופיים. אין אדם שיכול להישאר אדיש לקסם שניבט מהאי הקסום הזה.

מימי השמורה הם יצירה שאף אמן לא יכול היה לחשוב עליה, צבעים רבים של כחול, גוונים כה רבים שכלל לא ידעת שקיימים בטבע. אדם המגיע לאזור לרוב נשאר דומם מספר שניות במטרה לשאוף פנימה את היופי וההדר שנגלים לעיניו. כל זה רק מתעצם למראה האלמוגים והדגים כאשר נכנסים אל תוך המים. עומק הצבעים, עוצמת החוויה תישאר ותיצרב בתוככם.

אם אתם מתלבטים באילו יעדים לבקר ואיך לבלות את הזמן היקר של הטיול הנכסף שלכם, טיול יום לקוטאו ולשמורת האלמוגים קו נאנג יואן הוא בהחלט אחת הבחירות שמובטח שלא תצטערו עליו. אין כל ספק שיום זה טומן בחובו הנאה צרופה.

אנחנו בסוכנות אננס מנגו תאילנד נשמח לסייע ולספק מידע בכל שאלה או בקשה. מוזמנים לפנות אלינו בכל שעות היום ולקבל מענה מהיר ואישי.