אם אתם חובבי ים ומים, נופים , שמורת אלמוגים , קיאקים וכיף גדול, טיול 42 האיים נועד ממש בשבילכם. טיול 42 האיים נחשב לגולת הכותרת באי קוסמוי עד כשי כך שאם בקרתם באי קוסמוי ולא השתתפתם בטיול 432 האיים, נחשב כאילו לא בקרתם באי מעולם. הטיול אף זוכה לשבחים רבים ממבקרים מרוצים באתר טריפ אדוויזור העולמי ולא לחינם. הוא מאפשר לכם לחזות בנופים מרהיבים של האי קוסמוי, אותם ניתן לראות רק ביציאה ללב הים.

היציאה לטיול היא בשעות הבוקר המוקדמות והאיסוף מתבצע מבית המלון בו אתם נופשים. ההסעות מסיעות את המטיילים למזח ומשם מפליגים בסירה מהירה בה תתניידו ממקום למקום במהלך הטיול.

מה תראו במהלך הטיול?

במהלך הטיול תצפו בנופים מרהיבים של לב הים ממש מקרוב לאחר מכן תגיעו לשמורת האלמוגים “אנגטון מארין פארק”, בה תקבלו ציוד שנירקול ותעצרו לעצירות שנורקלים בשמורת האלמוגים. כמו כן, תיהנו משייט קיאקים בים, במהלכו תגיעו לנקודת תצפית על לגונת האמרלנד , לגונת מים מלוחים וצלולים בצבע אמרלנד . הטיול ממשיך בביקור באי שקט ויפה בו תוכלו לצפות בקופי בר. הטיול כולל אף ארוחת צהריים תאילנדית טעימה בין נופי האיים. במהלך הטיול כמובן שלא תספיקו לבקר ב-42 איים אלא בחמישה .      ביום אחד של טיול מהנה תוכלו להכיר את כל העולם התת ימי של האי הטרופי קוסמוי , הזדמנות פז לגלות עולם חבוי ונעלם ומדהים ביופיו.

הציוד הנדרש לטיול

לטיול יש לקחת ציוד של הליכה לים הכולל בגד ים, מגבת, קרם הגנה מפני השמש ומעט כסף. אל תיקחו אתכם חפצים בעלי ערך , מסמכים כמו דרכון ועוד . הטיול מתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיים בערך בשעה  17:00. השרות כולל הסעה עד לבית המלון בו אתם נמצאים.

חברת אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית הנמצאת בבנגקוק- בירת תאילנד. לברה זו מצטיינת במתן שרות אדיב , מקצועי ומהיר, תוך זמינות מלאה של 24/7. בכל ברור או שאלה תפנו אלינו ותקבלו את המענה המקצועי והמהיר ביותר!