פרדייז פארק פארם קוסמוי

טיול לגן העדן האבוד

קוסמוי – כמין מנגינת קסם עלומה. האי הטרופי השני בגודלו מציע שפע של טבע בראשיתי. מה כבר לא נאמר, על חופי החול הלבנים, עצי הקוקוס (לא לפני הרבה שנים, שימש כאן הקוקוס כמטבע חלופי) ושוניות האלמוגים המרהיבות. האי קוסם לתיירים רבים בשל המלונות המפוארים ובמגוון מחירים, לצד הטבע השוקק חיים. אל תשכחו כי עד סוף המאה העשרים האי היה מנותק מהעולם ללא כבישים! ומכוסה בג’ונגלים הרריים. לא לחינם הפך האי למוקד תיירותי תוסס.

בין שפע האטרקציות למטייל אסור לפספס את “פרדייז פארק פארם בקוסמוי”

“הילדים יוכלו ליהנות וללטף את בעלי החיים ואתם רק תרצו לבלוע את נוף גן העדן הזה”

מה הוא פרדייז פארק פארם בקוסמוי?

אם תעלו במעלה ההר הגבוה ביותר באי, אי שם בקצה העולם,  סביר להניח שלא תנחשו מה ממסתר שם. בלב הנוף האקזוטי, למול חוף הים הצלול בצבע טורקיז, שנראה רק בתאילנד. צמחה לה, מין פיסת טבע בג’ונגל , שופעת חיות בר: איילים, עזים, קופים, טווסים, סוסי פוני, ציפורים מגוונים שונים, לטאות, ועוד. המוקד מהווה יעד בולט לטיול משפחות. הילדים יוכלו ליהנות וללטף את בעלי החיים ואתם רק תרצו לבלוע את נוף גן העדן הזה. המקום קריר יותר ובעל משב רוח מרענן. (מצוין למי שסובל מהחום) ויש במקום בריכת שחיה לכל המעוניין, נהרות ומפלים.

מזג האוויר בפרדייז פארק פארם בקוסמוי

למזלנו הישראלים בחודשי הקיץ יולי, אוגוסט– “החופש הגדול” המזג האוויר באי קוסמוי נעים, ולכן האי מהווה יעד תיירתי מועדף על משפחות עם ילדים. (אבל המחירים מאמירים) לעומת זאת מספטמבר עד נובמבר מזג האוויר גשום ביותר באי קוסמוי.

אייך מגיעים? במונית שנמצאות בשפע בקוסמוי

אז קצת עלינו: אננס מנגו תאילנד – אנו סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד, יושבים בעיר הבירה בנגקוק. מציעים לכם את האטרקציות התיירותית הכי שוות בעיר.  אנחנו מאמינים בשירות אישי, מקצועי ומהיר,  לכל תייר ותייר. זמינים עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה!