קפיצת באנג’י בקוסמוי

קפיצת באנג’י בקוסמוי – עושים עם אננס מנגו תאילנד!

הרבה אנשים אוהבים ספורט אקסטרים ופעילויות מרגשות, שמעלות את האדרנלין שבגוף ויוצרות חוויה בלתי נשכחת. קפיצת באנג’י היא אחת מן החוויות האלה, שמומלץ לכל אדם להתנסות בהן לפחות פעם אחת בחיים. המטיילים בתאילנד יודעים שקיימים אתרים רבים בתאילנד שבהם ניתן לקפוץ באנג’י וליהנות מחוויה מרתקת. חברת אננס מנגו תאילנד ממליצה לכם בכל לב על קפיצת באנג’י בקוסמוי, ומבטיחה לכם הנאה מושלמת.

קפיצת באנג’י בקוסמוי

תיירים רבים אשר עוברים בין אטרקציות בתאילנד, ממליצים באופן חד משמעי על קפיצת באנג’י בקוסמוי, כחוויה מדהימה יותר מכל אחת אחרת בטיול. אתר הבאנג’י של קוסמוי ממוקם במרחק של דקות נסיעה בודדות בלבד מן המלון המקומי, כך שאין תירוצים של מרחק. המקום מקפיד מאד, כמובן, על כל כללי הבטיחות, בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. לאחר הדרכת בטיחות קצרה, המבקרים באתר מחוברים לרתמות המתאימות וקופצים מגובה של 50 מטרים. קפיצת באנג’י בקוסמוי מתבצעת ישירות לתוך בריכה, כך שהחוויה מדהימה עוד יותר. הקפיצה באתר מלווה בנופים מדהימים ביופיים, והיא מהווה חוויה בלתי נשכחת, חובה לכל תייר. הצוות באתר הבאנג’י הוא אדיב מאד לתיירים מכל העולם, ועושה מאמצים מעל ומעבר לנדרש על מנת שהתיירים ייהנו ויהיו מרוצים. ישנה אפשרות לקפוץ לבד או בזוגות, כאשר בלילות ישנה אפילו אפשרות של קפיצה זוגית בעירום, לחובבי הז’אנר. האתר פתוח במשך 16 שעות בכל יום, החל ב-10 בבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה. קפיצת באנג’י בקוסמוי היא חוויה מרגשת שמתאימה לכולם, ומי שקופץ פעם אחת, סביר מאד להניח שגם יחזור לקפיצה נוספת מיד לאחר מכן, כדי לחזור ולחוות את החוויה.

אננס מנגו תאילנד

קפיצת באנג’י בקוסמוי כדאי לעשות עם הדרכה והכוונה מתאימה של סוכנות תיירות. אננס מנגו תאילנד היא סוכנות תיירות ישראלית בבנגקוק, אשר מעניקה לכם יחס אישי ושירות מקצועי 24 שעות ביממה. את הטיול הבא שלכם בתאילנד, אתם כבר יודעים עם מי לעשות.

רוצים ליהנות מאקסטרים אמיתי? בואו לעשות קפיצת באנג’י בקוסמוי, עם ההכוונה של אננס מנגו תאילנד!