רכיבה על סוסים בקוסמוי

רכיבת סוסים הינה תרבות עתיקת יומין. כבר 2500 שנה לפני הספירה מצאו עדויות על רכיבת סוסים על פי ממצאים של מרכבות. ומאוחר יותר הסוסים שימשו לצורך מלחמה, חקלאות, תחבורה ומסחר. הסוסים משמשים גם לצרכי ספורט ואטרקציה כגון מרוצי סוסים אשר היו מקובלים מאד בימי הביניים והתפתחו בעיקר באנגליה בירידים ובימי השוק.

“רכיבת סוסים רומנטית על החוף הזרוע בחול הלבן,  שוניות אלמוגים יפהפיות, ועצי קוקוס ברגעים האחרונים לפני השקיעה”

 מדוע רכיבה על סוסים, היא כזאת אטרקציה?

רובנו אוהבים בעלי חיים, ואוהבים סוסים. לרכב על סוס ללטף את עור הסוס ולהרגיש את הרוח נושבת על הפנים, אין ספק זה משכר. רכיבת סוסים מעבר להיותה ספורט של ממש, היא חוויה שמתאימה כמעט לכל אחד (למעוט נשים בהריון לדוגמא) בכל הגילאים. גם לחסרי ידע ברכיבת סוסים. מתאימה כמובן לזוגות, ואפשרית בקבוצות. מדהים כמה רכיבה על סוסים נותנת לבן אדם: הרכיבה משפרת את הדימוי העצמי ומצב הרוח שלנו “אני יכול”  “אני מוביל”, ומשפרת את היכולת הפיזית. על ידי רכיבה על סוסים בקוסמוי, תרוויחו עוד יתרון של התנתקות משאון החיים המודרני המלחיץ והמרגיז.

רכיבה על סוסים בקוסמוי

רכיבת סוסים בקוסמוי “אי הקוקסים”, הינה חוויה קסומה שקיימת רק בתאילנד. אם באתם עד קצה העולם, אל תעזו להחמיץ את החוויה המשכרת הזאת! רכיבת סוסים רומנטית על החוף הזרוע בחול הלבן,  שוניות אלמוגים יפהפיות, ועצי קוקוס ברגעים האחרונים לפני השקיעה. מתאימה לזוגות בירח דבש אבל לא רק!

אז קצת עלינו: אננס מנגו תאילנד – אנו סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד אשר מציעים אטרקציה תיירותית “רכיבה על סוסים בקוסמוי”, אנו יושבים בעיר הבירה בבנגקוק. מיד פעם שואלים מאתנו , תלמדו אותנו אייך אתם מצליחים להעניק חווית שירות כל כך טובה? והאמת היא שהתשובה מחולקת לשלוש:

  1. אצלנו יחס אישי לכל לקוח – זה לא רק מוטו.
  2. אנו קשובים לכל השאלות של התיירים ועונים במקצועיות, ובמהירות.
  3. וזמינים 24 שעות ביממה.

אז תמיד לשירותכם,  אננס מנגו תאילנד

.