שנורקלים וצלילות באי קוסמוי

שנורקלים וצלילות באי קוסמוי – זה אננס מנגו תאילנד!

האי קוסמוי הוא האי השני בגודלו בתאילנד, והוא ממוקם בדרום מזרח תאילנד. תושבי האי הראשונים היו, ככל הנראה, תושבים של חצי האי המלאי ושל דרום סין, אשר הגיעו לשם במאה החמישית לספירה בערך. עד לפני שנים ספורות, היווה האי כפר דייגים רגיל לכל דבר. אך החופים הלבנים והיפהפיים שלו, ותנופת הפיתוח שלו בשנים האחרונות, הביאו אליו תיירים רבים, וכיום, זהו אחד מן האיים המתוירים ביותר בכל רחבי תאילנד. התיירות היא אפיק הפרנסה העיקרי של תושבי האי כיום, אף כי ישנו גם ייצור וייצוא של חומרי גומי ושל קוקוס.

שנורקלים וצלילות באי קוסמוי

האי קוסמוי הוא אי מיוחד במינו, בעיקר בזכות המים היפהפיים שמקיפים אותו. החוויה בחופי האי היא חוויה בלתי נשכחת, לא משנה באיזו פעילות תבחרו במקום. האי קוסמוי מציע לכם מגוון סוגים של פעילויות מתחת למים, פעילויות אשר מתאימות לכל הגילאים, ומשאירות לכם זיכרונות נפלאים וחוויות מדהימות. העולם הקסום של החיים מתחת לפני המים פרש לפניכם בחוויה מיוחדת. שנורקלים וצלילות באי קוסמוי מגלים לכם עולם עשיר של צמחים תת ימיים ושל בעלי חיים יפהפיים, ומאפשרים לכם ליהנות מחוויה מיוחדת במינה. ישנן מספר אפשרויות של טיולי שנורקלים וצלילה באי קוסמוי. תוכלו לצאת לשיט בסירה, ולצלול בלב ים לנופים מדהימים ביופיים. ישנה גם אפשרות של צלילה עם “שנורקל”, באמצעות ציוד מתקדם במיוחד. המבחר הענק של יצורי הים הטרופיים יותיר אתכם עצורי נשימה, בעיקר בזכות המים הצלולים והנקיים שבהם תצללו, כך שתוכלו ליהנות מראות טובה במיוחד, ומן העולם התת ימי הזה בחוויה בלתי נשכחת.

אננס מנגו תאילנד

חוויה של שנורקלים וצלילות באי קוסמוי היא מדהימה, וכדאי לעשות אותה כמו שצריך. בשביל זה יש את סוכנות התיירות הישראלית בבנגקוק, אננס מנגו תאילנד. אנו מעניקים לכל לקוח שירות מקצועי, אישי ואדיב במיוחד, עם מענה לכל שאלה, בכל נושא, 24 שעות ביממה. בואו ליהנות!

רוצים ליהנות מחוויה של שנורקלים וצלילות באי קוסמוי? בואו לעשות זאת עם אננס מנגו תאילנד!