אטרקציות בקו טאו

אטרקציות בקו טאו – ממלכה של צלילה בתאילנד

קו טאו, המכונה גם “אי הצבים”. הוא אי קטן וקסום בצידה המזרחי של תאילנד. הוא משופע באטרקציות הקשורות במים, הודות לחופיו הרבים והיפים. עד לשנות ה80, האי קו טאו לא היה אי תיירותי במיוחד. בעברו הרוק הוא שימש כמקלט לדייגים המחפשים מפלט מהים הסוער ושנים לאחר מכן הוא הוסב לבית כלא לאסירים פוליטיים. רק בשנות ה50, אחרי שבית הכלא נסגר הגיעו מתיישבים לנסות להרים, ליישב ולהקנות לאי היפה הזה מוניטין ושם ההולם את יופיו וייחודיו. את האי החליטו למנף באמצעות אוצרות הטבע הקיימים בו. מים וחוף. ואכן המגמה הצליחה והחל משנות ה80 , במגמה שרק הולכת ומתרחבת הפך האי קו טאו למקום מתוייר ומבוקש. האי קו טאו, מתבסס כמעט כולו על תיירות. הוא איננו אי גדול ואין בו רחובות מסודרים להליכה .קיים מדרחוב גדול לאורך החוף שלאורכו ניתן לראות הרבה דוכנים לממכר חפצים ואוכל.

אטרקציות בקו טאו יהיו לרוב בתחום המים והצלילה. קיימים מגוון רחב של קורסי צלילה מסוגים שונים. צלילה בשנורקל, צלילה במים עמוקים וכן הלאה. שייט בסירות לאורך החופים, קיאקים וסקי מים.

חפשו המלצות לגבי מדריך וקורסי צלילה, כי הם קיימים בשפע.

בנוסף כדאי לבקר בשמורה היפיפייה שהיא אחת האטרקציות בקו טאי.

אי של שקט ושלווה 

בבואכם לתכנן את הטיול הבא שלכם לתאילנד, קחו בחשבון שלקו טאי לא באים בגלל האקשן וחיי הלילה הסוערים. אטרקציות בקו טאו יהיו לרוב השקט והשלווה שניתן למצוא האי זה. זהו מקום אידיאלי לחופשת בטן גב ולמנוחה שלמה המשלוות גם חוויות מים שונות ורבות.

מובן שניתן למצוא גם מסיבות , מאסאג’ים וטיולים שונים כחלק ממכלול אטרקציות בקו טאו, אבל זהו אינו הצד החזק של האי. האי קו טאי כאמור פונה לחלק הרגוע ביותר של מסלול הטיול. הנאה משמש, מים ושלווה.

יש לך שאלה לגב אחד מאתרי התיירות? לא בטוחים לאיזה קורס צלילה לגשת או באיזה ריזורט לישון. אנחנו בסוכנות אננס מנגו תאילנד, סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכל שאלה בכל שעות היום.