איים בתאילנד

איים בתאילנד

בתאילנד מספר רב של איים קסומים . אם אתם מחפשים שקט ומרגוע, נוף אגדי, רביצה על חוף ים כחול , טיולי שנירקול ועוד הרבה חוויות מדהימות כדאי שתבקרו באחד מהאיים הקסומים של הממלכה. באיים תוכלו למצוא אפשרויות אירוח רבות החל ממלונות מפנקים של חמישה כוכבים , דרך מלונות של ארבעה כוכבים ועד  לחדרי אירוח נעימים או גסטאהוסים שונים.

איי תאילנד מתחלקים לשניים. האיים הדרום מזרחיים במפרץ תאילנד והאיים הדרום מערביים בים האנדמן.

האיים המערביים

האיים המערבים שוכנים לחופו של הים האנדמן בצידה הדרום מערבי של תאילנד. הגדול שבאיים הוא האי פוקט שמשמש יעד יציאה מוצלח לאיים שכנים סמוכים. באי פוקט שדה תעופה נוח וממנו ניתן להמשיך בנסיעה למזח המעבורות בכדי להגיע לאיים סמוכים כמו קופיפי, קולנטה,קויאו, קוליפה ועוד. קווי המעבורות פועלים באופן סדיר כמה פעמים בכל יום וניתן להדיע עמם בקלות לאיים השכנים.

שאר האיים באזור הדום שקטים יותר ופחות מיושבים כשהגדול שביניהם הוא האי קופיפי הקטן שבניגוד לשכנו האי פוקט הוא שקט וקטן ללא כבישים ותחבורה. האווירה בו היא של אי קטן ובודד. גם שאר האיים שבסביבתו של האי קופיפי קטנים וכמעט ולא מיושבים.

אחד מפלאי הטבע המדהימים בתאילנד הם איי סימיליאן ואיי סורין הממוקמים בצד המערבי של דרום תאילנד. באיי סימיליאן שמורת אלמוגים מרהיבה שהכניסה אליה מותרת רק 6 חודשים במשך השנה. בשאר הזמן האלמוגים משתקמים מהנזק שהסבו להם המבקרים הרבים…טיולי הצלילה בשמורה מושכים אליה צוללנים רבים.

האיים המזרחיים

חופה המזרחי של דרום תאילנד נושק למפרץ תאילנד. האי הגדול ביותר בצידה המזרחי של דרום תאילנד הוא האי קוסמוי. באי קובמוי שדה תעופה מסודר ונוח , אשר ממנו ואליו מגיעות טיסות מכל רחבי תאילנד. הטיסות לאזור האיים המזרחיים יקרות יותר מכיוון שהן שייכות לחברת התעופה בנגקוק איירווייז . האי קוסמוי משמש מעבר לאיים שכנים כמו קוטאו המפורסמת הודות לטיולי השנירקול  והצלילה המופלאים ולאי קופנגן הפורסם בזכות מסיבות הפול מון הנודעות שמתקיימות בה פעם בחודש.

חברת אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית בבנגקוק- תאילנד בעלת מוניטין רב , זמינות מלאה 24/7 ומענה מהיר ומקצועי לכל שאלה שתשאלו.