בנגקוק – נוסעים עם אננס מנגו תאילנד!

כשאומרים “טיול בתאילנד”, אומרים “טיול בבנגקוק”. עיר הבירה של תאילנד והגדולה ביותר בה, היא המקום המתויר ביותר ברחבי תאילנד, ואחד המקומות המעניינים והמיוחדים ביותר בה. בבנגקוק תוכלו למצוא פעילויות אשר מתאימות לכל גיל ולכל סגנון של טיול, החל מסיורים היסטוריים באתרים עתיקים ומרתקים, ועד בילויים במועדוני לילה סוערים ופעילים במיוחד, החל בבילויי בטלה ופינוק, ועד לטיולי אקסטרים ופעילויות ספורט אינטנסיביות. עם סוכנות התיירות אננס מנגו תאילנד, תוכלו להתאים לעצמכם את הטיול המושלם בעבורכם בבנגקוק.

בנגקוק

העיר בנגקוק היא לא רק העיר הגדולה ביותר בתאילנד, אלא גם אחת מן הערים הגדולות ביותר בעולם. אלפי תיירים מגיעים לבנגקוק מידי שנה, אם למטרות של טיול וחופשה ואם למטרות של עסקים שנפוצות מאד במקום. בעברה הרחוק הייתה בנגקוק עיר מסחר בממלכה עתיקה, וכיום היא מהווה מחוז מנהלי מיוחד בפני עצמו בתאילנד, וכאמור, יעד תיירותי נכסף מאד. העיר תאילנד מחולקת ל-50 מחוזות נפרדים, אשר פועלים, כל אחד מהם, באופן עצמאי, עם ממשל עצמאי ועוד. חברות בינלאומיות רבות קבעו את מושבן בבנגקוק, והיא מהווה כיום, מלבד מרכז תיירותי, גם מרכז עסקי מהגדולים בעולם. לא פחות מ-1000 גורדי שחקים קיימים בבנגקוק בלבד! המטיילים בבנגקוק יכולים ליהנות ממרכזי קניות ענקיים וממוזגים, משווקים עצומים בגודלם, מפארקים רחבי ידיים, ממוזיאונים היסטוריים מעניינים במיוחד, ממסעדות ובתי קפה באיכות משובחת ביותר, מפאבים ומועדונים פעילים ומהנים במיוחד, מגלריות גדולות של אמנות מודרנית, ועוד. כמובן, גם מלונות קיימים לרוב בבנגקוק, הן מלונות יוקרתיים והן אכסניות פשוטות וזולות, לכל סוגי המטיילים.

אננס מנגו תאילנד

בבנגקוק עצמה שוכנת סוכנות התיירות הישראלית אננס מנגו תאילנד. כל מטייל בבנגקוק בפרט ובתאילנד בכלל, יכול ליהנות מן השירות המקצועי והיחס האישי של אננס מנגו תאילנד, ומזמינות גבוהה עבור הלקוחות לכל עניין, 24 שעות ביממה, בכל יום. אננס מנגו תאילנד – זהו המקום שאתם צריכים כאשר אתם יוצאים לחופשה.

רוצים ליהנות מטיול נפלא ברחבי בנגקוק? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי של אננס מנגו תאילנד!