קוסמוי – יופי של טיול עם אננס מנגו תאילנד!

חופשה בתאילנד היא עניין קסום, ללא ספק. חופים נאים, עצים טרופיים יפהפיים, הכול נמצא שם. אך כמובן, חשוב לדעת לאן בדיוק להגיע. האי קוסמוי הוא אחד מאזורי התיירות היפים והפופולאריים ביותר בתאילנד, והוא סוחף אליו תיירים רבים מכל רחבי העולם. האי קוסמוי היה עד לפני כ-50 שנה כפר דייגים קטן ובלתי מוכר, אך הנופים היפהפיים שבו הפכו אותו במהירות עצומה לאתר תיירותי מבוקש במיוחד.

קוסמוי

קוסמוי הוא האי השני בגודלו בתאילנד, והוא אחד משרשרת איים המונה כ-60 איים בגדלים שונים, אליהם ניתן לשוט, בדרך כלל, בסירה. האי מונה כ-50 אלף תושבי קבע, אך קיימים בו קרוב ל-20 אלף מקומות לינה נוספים אשר מיועדים לתיירים הרבים שמגיעים לאי. האווירה בקוסמוי שלווה ורגועה במיוחד, למרות אלפי התיירים המגיעים אליו. התיירים נהנים בו משקט ומשלווה, ומבלוי בחופים היפהפיים של האי, כמו חוף צ’אוונג, חוף בופוט, חוף לאמאי ועוד. האי קוסמוי מכיל אתרי תיירות רבים ומגוונים מאד, והרבה מאד אטרקציות שמתאימות לכל סוגי המטיילים ולכל הגילאים. התיירים בקוסמוי יכולים ליהנות מטיולי טבע בנופים עוצרי נשימה, מסיורי תרבות מרשימים עם ניחוח היסטורי, ומאטרקציות ימיות מגוונות כמו קיאקים, גלשני רוח, אופנועי ים, שיט בסירות ועוד. גם אטרקציות ביבשה לא חסרות בקוסמוי: רכיבה על סוסים, טיולי טרקטורונים וג’יפים, טיולי אומגות, באנג’י באזורים קסומים ועוד. גם חיי הלילה באי קוסמוי קוסמים לתיירים רבים – מועדונים רבים מאד פעילים באי בכל שעות הלילה, ומקיפים סגנונות שונים, ממועדוני ריקודים ועד מועדוני קברט.

אננס מנגו תאילנד

כאשר אתם יוצאים לטיול באי קוסמוי, אתם זקוקים לליווי ולסיוע. חברת אננס מנגו תאילנד מציעה לכם את הסיוע הזה, ומעניקה לכם שירות אישי ומקצועי, ומענה לכל שאלה 24 שעות ביממה, כפי שרק סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד יכולה להעניק לכם. בואו ליהנות מהטיול היפה ביותר שהיה לכם!

רוצים לצאת לטיול קסום באי קוסמוי שבתאילנד? בואו להשלים את כל הפרטים הנחוצים לכם וליהנות מטיול מושלם, רק עם השירות של אננס מנגו תאילנד!