קופנגן – עוד טיול מהנה עם אננס מנגו תאילנד

מבין האיים המיוחדים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מתאילנד, תוכלו למצוא לא מעט איים יפהפיים שמהווים מקומות תיירות נפלאים. האי קופנגן הוא אחד מהם. קופנגן הוא אי אשר דומה מאד לאי קוסמוי, אלא שהוא קטן יותר – שטחו כ-2/3 משטחו של האי קוסמוי, והוא גם מפותח מעט פחות ממנו. אף עם זאת, גם באי קופנגן תוכלו ליהנות ממלונות יוקרה מפוארים וממגוון רחב של אטרקציות מפתיעות למבוגרים, צעירים וילדים.

קופנגן

קופנגן היא אי נפלא למטיילים מכל טווח גילאים ומכל הסגנונות. בקופנגן תוכלו, למשל, ליהנות מחיי לילה סוערים לאורך הלילה כולו, עם מגוון מסיבות ומועדונים, במיוחד באזור האדרין, בצדו המזרחי של החוף. במקומות אלו תוכלו ליהנות ממסיבות “פול מון” בכל ירח מלא, כמו גם ממסיבות “האף מון” ו”בלאק מון”, בשבועות האחרים של החודש, עם מגוו סוגים של מוסיקה, אלכוהול ופעילויות מגוונות אחרות. תוכלו גם ליהנות מספורט אקסטרים מסוגים שונים, כמו שיט קיאקים, צלילה ועוד. טיולים רגליים רבים נערכים גם הם באי קופנגן, בין כמה וכמה מפל מים מפוארים אשר קיימים באי. טיולי רכיבה, במיוחד על גבי פילים, הם מן האטרקציות האהובות ביותר באי. קורסים וסדנאות למיניהן מתקיימות גם הן בקופנגן, סדנאות יוגה, סדנאות חץ וקשת, אגרוף ועוד. לקופנגן ניתן להגיע באמצעות טיסה לאי הסמוך קוסמוי, ומשם במעבורת לקופנגן. ניתן גם לנסוע לאי קופנגן מבנגקוק, בנסיעה האורכת כ-7 שעות, או לחילופין, לנסוע מבנגקוק לסורטאני הסמוכה, ומשם להמשיך לקופנגן במעבורת. אם אתם מתכננים להשתתף במסיבת “פו מון”, מומלץ להגיע לאי מספר ימים לפני הירח המלא.

אננס מנגו תאילנד

אם גם אתם רוצים לצאת לטיול מהנה בקופנגן, בואו לעשות זאת עם הליווי של אננס מנגו תאילנד. אנו סוכנות תיירות ישראלית, אשר יושבת בבנגקוק, ומשם מעניקה שירותי תיירות מקצועיים לכל המטיילים הישראלים. עם יחס אישי ומענה זמין לכל שאלה, 24 שעות ביממה, אננס מנגו תאילנד מעניקה לכם את שירותי התיירות הטובים ביותר.

רוצים לחוות מקומות חדשים? בואו ליהנות מחופשה בקופנגן, רק עם אננס מנגו תאילנד!