מסלולים בתאילנד

מסלולים בתאילנד – בוא וטיילו בכיף וגלו מחדש את תאילנד

כמעט כל מי שטייל בתאילנד עשה את אותו המסלול בטיול שלו. הקהל הישראלי קיבל “המלצות” לעשות את אותו המסלול שוב ושוב. בשנה האחרונה אנו עדים למטיילים שאומרים שהם רוצים לגלות את תאילנד האחרת. ותאמינו לנו שיש המון מה לגלות. ניסינו לתת לכם מסלולים מדוייקים לטיול שלכם. וכן.. אם תבדקו באינטרנט תגלו שהם מאוד נפוצים בקהל האירופאי והאמריקאי. כמובן שעל כל מסלול אנחנו יכולים לתת לכם המלצות ומחיר לכל המסלול ללא שום בעיה ובמהירות המרבית. נסו אותנו.

תאילנד היא יעד מיוחד לחופשה בשביל כל אחד. היא מציעה למטיילים מגוון אדיר של חוויות מרגשות . החל משייט רפסודות, רכיבה על פילים, ביקורים בג’ונגלים אקזוטיים וכלה במלונות מפנקים על חופיה הקסומים של המדינה. אנשי עסקים, תרמילאים, בעלי משפחות וזוגות בירח דבש מוצאים בה מקום מדהים לבלות בו ולאגור כוחות. המחירים הזולים יחסית, האוכל התאילנדי העשיר, הטיסות הישירות והטיולים המאורגנים יוצרים יחד חופשה אידיאלית.

תאילנד מחולקת לכמה אזורים מרכזיים: הצפון שופע נופים הררים, שמורות טבע ירוקות  משופעות במים, במרכז יש את בנגקוק, השוק הצף ומקדשים שונים. בדרום ניתן למצוא איים שלווים, חופים קסומים ושמורות טבע מרהיבות.

צפון תאילנד מציע נופים הרריים, שמורות טבע יפיפיות ומקדשים מרשימים. ניתן לצאת לטיולי ג’יפים בשטח, לצאת לטריפים רגליים, לשוט בנהר ואף לרכב על פילים. העיר המרכזית בצפון תאילנד היא צ’אנג מאי  בה יש אתרים רבים כמו מקדשים. בצפון ישנם פארקים לאומיים כדוגמת דוי אינתנון ודוי סוטפ פוי. ישנם כפרים של שבטים הררים כמו שבט הקארן ועוד. אחת האטרקציות באזור היא הביקור אצל שבט ארוכת הצוואר, שבט שנשותיו מאריכות את צוואריהן בעזרת צמידי מתכת.

מרכז תאילנד  מציע את בנגקוק העשירה במבנים מרשימים ובמקדשים חשובים לבודהיזם. אל תחמיצו את הביקור בארמון המלוכה בבנגקוק. אוהבי הקניות ימצאו בבנגקוק גן עדן של ממש, מקומות בילוי רבים וחנויות , המפורסם שבהם הוא השוק הצף- שוק שמתנהל על המים כשהסחורות מוצגות על גבי סירות. בעיר העתיקה איותאיה שהיתה בעבר בירת תאילנד תצפו במקדשים עתיקים ומאות פסלי אבן.

דרום תאילנד מציע חוויה מיוחדת באיים הרבים שבסביבותיו, איי דרום מערב תאילנד והאיים המזרחיים. חלקם מתוירים יותר וחלקם כמעט לא מיושבים. בין האיים המפורסמים הוא האי פוקט שמהווה יעד יציאה לאיים השכנים כמו קוסמוי וקופנגן. בקוסמוי ניתן לעשות טיולי צלילה ושנירקולים מתחת למים. איי סימילאין מציעים שמורת אלמוגים מרהיבה שפתוחה במשך שישה חודשים בשנה ומושכת אליה צוללנים מרחבי העולם בגללה מראות המדהימים שניתן לראות בה.

אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית בבנגקוק שתיתן מענה זמין ומהיר לכל שאלה ועניין ותוביל אתכם לטיול המושלם שלכם!