כמה עולה טיול לתאילנד? – כל המידע!

כמה עולה טיול לתאילנד? – כל המידע!

כמה-עולה-טיול-לתאילנד-3
כמה-עולה-טיול-לתאילנד-2
כמה-עולה-טיול-לתאילנד-1

אתם רוצים לצאת לטיול, קצר או ארוך, בתאילנד היפה והקסומה. אתם זקוקים להרבה מאד תכנון לפני נסיעה כזו, ואחד הדברים החשובים ביותר שיש לברר לפני הנסיעה הוא, כמובן, העלויות. כמה עולה טיול לתאילנד? זוהי שאלה טובה וחשובה, אך כמובן, אי אפשר לתת עליה תשובה חד משמעית. התשובה משתנה על פי רמת האירוח שאתם מעוניינים לקבל בתאילנד, על פי אורך התקופה בה תשהו בתאילנד, כמות הטיולים שתערכו בתוך המדינה, האם אתם נוסעים לבדכם או עם שותפים לטיול, תקופת הנסיעה בשנה, סוגי הבילויים שאתם מתכננים, ועוד.

כמה עולה טיסה לתאילנד?

מחירה שת טיסה לתאילנד משתנה מעט בתקופות השונות של השנה. תוכלו לבחור בין טיסה ישירה לתאילנד, במחיר של בין 1100-1300 דולר, לבין טיסה עם חניית ביניים, שתעלה לכם כ-700-1000 דולר – כמובן, זהו מחיר הטיסה לאדם אחד. גם בתוך תאילנד תצטרכו להיעזר בטיסות פנים, על מנת לעבור בין החלקים השונים של המדינה הגדולה הזו. מחירי הטיסות הפנימיות נעים בין 200 ₪ ועד כ-900 ₪, תלוי במרחק ובחברת התעופה שתבחרו בה.

כמה עולה אירוח בתאילנד?

בזמן שהייתכם בתאילנד, תוכלו לבחור בין סוגים שונים של מקומות לינה, החל מגסט האוס פשוט, שמחירו בין 60 ל- 120 ₪ ללילה – תלוי בעונת השנה בה תשהו במקום, לבין מלונות עם 3, 4 או 5 כוכבים, שמחיריהם, כמובן, גבוהים יותר. מלון 5 כוכבים בתקופות היקרות יותר של השנה יעלה לכם כ-300-600 ₪ ללילה.

כמה עולה מזון בתאילנד?

הוצאות על מזון ושתיה הן מן ההוצאות המשמעותיות יותר בכל טיול. בתאילנד, המחירים דומים יחסית למחירים בארץ. כמובן ככל שתעדיפו ארוחות יוקרתיות יותר במסעדות מפוארות יותר, כך תשלמו מחירים גבוהים יותר.

אטרקציות

אטרקציות ובילויים שונים הם חלק בלתי נפרד מן הטיול לתאילנד. קחו בחשבון מראש שכל פעילות עולה כסף. מסאג’ים, השכרה של אופנועים, קטנועים, אופניים או רכבים, טיולי טרקטורונים, באנג’י, צלילה, ראפטינג – כולם כרוכים בתשלום. מחירי האטרקציות המשמעותיות בתאילנד נעים בין 100-150 ₪ לאדם. מסאג’ים יעלו לכם כ-25-40 ₪ לאדם.

לסיכום: כמה עולה טיול לתאילנד? נשמח לענות לכם באננס מנגו תאילנד ולתת לכן מחיר מדוייק