נסיעות בתאילנד

נסיעות בתאילנד

נסיעות-בתאילנד-1
נסיעות-בתאילנד-2
נסיעות-בתאילנד-3

תאילנד מציעה למטיילים הרבים שבה מגוון רחב מאוד של אמצעי תחבורה  כמו: אוטובוסים, אופנועים, רכבות, מעבורות, טיסות פנים, אניות. כל אמצעי תחבורה מתאים לצרכים אחרים של המטייל, ישנם שיעדיפו מהירות ונוחות על פני מחיר מוזל וישנם שזמנם יקר ולכן יעדיפו אמצעי תחבורה מהיר יותר. יש כאלו שחפצים להגיע לאיי  תאילנד בהם אין גישה אחרת מלבד מעבורת דרך הים ויש שיסעו ממדינה למדינה בעזרת אוטובוסים בין מדינתיים. ההחלטה באלו אמצעי תחבורה להשתמש נתונה לשיקול דעתכם , חשבו על כך מראש כך תדעו מהו האמצעי היעיל ביותר בעבורכם.

אמצעי תחבורה בתאילנד – בהתאמה אישית אליכם!

רכבות- הרכבות הן כלי תחבורה יעיל ונוח בייחוד לנסיעות ארוכות וממושכות, כך לדוגמא מומלץ לנסוע מבנגקוק לצ’אנג מאי בעזרת רבת ממוזגת ונוחה . רכשו כרטיסים לפני הנסיעה ובדקו את זמני הנסיעה המדויקים.

מעבורות בים- לחלק מאיי תאילנד אין תחבורה של טיסות פנים והדרך היחידה להגיע אליהם היא בעזרת מעבורת דרך הים. המעבורת מהווה גם אטרקציה במיוחד כשהנסיעה היא בשעות הלילה בליל ירח מלא. ישנם איים שניתן להגיע אליהם בעזרת טיסות פנים וכן בעזרת מעבורות כמו לדוגמא האי המרכזי פוקט.

אוטובוסים- ישנם אוטובוסים בין מדינתיים שבעזרתם ניתן להגיע לכל כפר ועיר בתאילנד וגם למדינות השכנות. הסוג השני הוא אוטובוסים בין עירוניים  מרווחים וממוזגים בהם ניתן להתנייד מעיר לעיר . את התיקים ניתן להשאיר בתא המטען ולהעלות לאוטובוס רק את הציוד יקר הערך אותו תשאירו צמוד אליכם.

טוק טוק– מוניות הטוק טוק הן מחזה נפוץ בערי תאילנד בפרט ובמזרח כולו בכלל. הטוק טוק היא מעין מונית בה ניתן לנסוע ברחבי העיר אך היא לא מיועדת לנסיעות בין עירוניות. לפני העלייה למונית חשוב שתתמקחו עם הנהג על המחיר כדי שלא תצאו עם מחיר מופרז…

מיני ואן ומונית- הישראלים שביננו מכירים את מוניות נשר בהלוך ובחזור משדה התעופה, גם בתאילנד ישנו שירות מעולה של מוניות ומיני ואן שיסיעו אתכם לשדה תעופה וממנו. השירות הוא אמין ויעיל והפיזור והאיסוף מתבצע בצורה נוחה ומסודרת.