סים תאילנדי – תקשורת בכל מקום!

סים תאילנדי – תקשורת בכל מקום!

סים-תאילנדי-1
סים-תאילנדי-2

כאשר יוצאים לחו”ל, אחד הדברים החשובים הוא לדאוג לאפשרות תקשורת, הן בתוך המדינה שבה אתם נמצאים והן בשיחות מחו”ל לארץ. גם אפשרות גלישה באינטרנט היא חשובה מאד למטיילים בחו”ל. הנוסעים בתאילנד יכולים ליהנות משירותי Wi-Fi זמינים כמעט בכל מקום, ובכל מלון, מסעדה, קניון וכדומה ניתן למצוא מחשבים עם חיבור לאינטרנט. עם זאת, חיבורי הWi-Fi המקומיים איטיים יחסית, ואינם מספקים את כל שירותי התקשורת הנדרשים למטייל. לכן, מומלץ מאד לרכוש סים תאילנדי, ולעשות בו שימוש בזמן הטיול.

סים תאילנדי בתוך תאילנד

מקומות רבים בתאילנד מאפשרים לכם לאכוש סים תאילנדי, אולם האפשרות הנוחה והמומלצת ביותר היא לרכוש אותו כבר בשדה התעופה, מיד עם הנחיתה בתאילנד. מומלץ לרכוש סים תאילנדי אותו תכניסו אל המכשיר הסלולארי שלכם במקום הסים הישראלי, ויחד איתו חבילת גלישה וחבילת נוספת של שיחות בתוך תאילנד. מומלץ לרכוש חבילה שתספיק לכם לכל תקופת השהייה בתאילנד. עם זאת, אם תיגמר לכם חבילת הגלישה או השיחות, תוכלו לחדש אותה או להגדיל אותה במגוון מקומות בתאילנד. חברת True, שהיא חברת הסלולר הפופולארית ביותר בתאילנד, מחזיקה גם ברשת של בתי קפה בכל תאילנד, ובכל אחד מהם תוכלו לקבל שירות עבור הסים התאילנדי שלכם, כולל רכישת סים, רכישת חבילות, טעינת הכרטיס וכן הלאה.

ניהול שיחות בתאילנד

באמצעות רכישה של סים תאילנדי, תוכלו ליצור קשר בקלות עם חברים או בני משפחה הנמצאים בתאילנד, במחירים זולים ובנוחות מרבית. כך תוכלו ליהנות מעצמאות מלאה בזמן הטיול, ועדיין לשמור על קשר עם האנשים המטיילים אתכם. שיחות לארץ מומלץ לבצע באמצעות חבילות ייעודיות של שיחות לחו”ל. את החבילות האלה ניתן לרכוש גם בחברות הסלולר בארץ – אך המחירים בארץ גבוהים יותר באופן משמעותי מן העלות של רכישת סים תאילנדי מאחת החברות התאילנדיות. כאמור, מומלץ לרכוש גם חבילות גלישה, אך על מנת לחסוך בחבילה זו, השתמשו בWi-Fi או באינטרנט המקומי כאשר הדבר מתאפשר לכם, ושמרו על חבילת הגלישה לטיולים ללא גישה לאינטרנט, על מנת שתוכלו להשתמש בחבילת הגלישה לאורך זמן רב יותר.