תאילנד עם הילדים

תאילנד עם הילדים

תאילנד-עם-הילדים-1
תאילנד-עם-הילדים-2

תאילנד עם הילדים

תאילנד כבר מזמן לא כבר רק חופשה עבור מבוגרים.  תאילנד הפכה בשנים האחרונות ליעד בולט שכל ישראלי שתשאל כבר היה שם ומתכונן לחזור שוב. אז סוף סוף הגיע החופש הגדול, למה לא להפתיע את הילדים עם חופשה מהסרטים? כאשר אירופה כבר נדושה, וארצות הברית יקרה, תאילנד הוא היעד הבולט והאטרקטיבי עם אטרקציות מגוונות המיועדות לילדים.

“הילדים יחשפו למגוון אוכל אקזוטי כגון שתיית מיץ קוקוס טבעי, אך כמובן יש במלון ובמסעדות הרבות, עם ספגטי והמבורגר כמו שהם רגילים בבית.”

מדוע הילדים אוהבים לבקר כל כך בתאילנד?

תאילנד מושכת את ליבם של מבוגרים וגם ילדים כאחד. חופים לבנים ללא סוף בצבע טורקיז שלא ראו מעולם, וזאת הזדמנות ללמד אותם כיצד לצלול וליהנות מאלמוגים יפים.  הילדים יחשפו למגוון אוכל אקזוטי כגון שתיית מיץ קוקוס טבעי, אך כמובן יש במלון ובמסעדות הרבות, עם ספגטי והמבורגר כמו שהם רגילים בבית. בל נשכח את הגלידה התאילנדית החלומית בעלת המראה המגרה… יאמי. הילדים ישתוללו בבריכה במלון או בפארק מים עם מגלשות ואומגות רציניות, ילטפו בעלי חיים כמו פילים ונמרים שהופכים לפתע לנחמדים, יכנסו לג’ונגלים מפחדים ויראו שאפשר לצאת מזה בשלום. בקיצור לא יפסיקו ליהנות!

תאילנד מדינה מתפתחת עם קניונים ענקיים ושירותי רפואה מתקדמים

אתם ודאי תרצו להיות רגועים ולכן נספר לכם כי  בתאילנד יש שירותי רפואה מתקדמים ובתי חולים ברמה בינלאומית. ואם שחכתם ונתקעתם בלי אקאמולי או מטרנה לתינוק, בכל אי תיירותי יש כמה ביתי מרקחת שם תוכלו לרכוש את מבוקשכם .

בנוסף תאילנד עם הילדים מציעה עבורכם בכל אזור, קניונים גדולים שם תאכלו לערוך את מסע הקניות שלכם. כי הכול כאן זול זול זול.  באט הוא המטבע המקומי נכון להיום 9 באט = שקל! ו1 באט = 0.11 אגורות בלבד! נכון להיום בקניון אפשרי למצוא מבחר מותגים, ומי שמעוניין לחפש חיקויים בלתי יאמנו ימצא אותם בשווקים הפתוחים. שם אפשרי למצוא שעוני רולקס מזויפים, מכנסי ג’ינס ועוד.

בתי מלון המתאימים לילדים

בתי מלון לילדים כאלה לא חסרים. יש הרבה בתי מלון אשר דואגים לאכול טעים לילדים, משחקיה, ואפילו מופעים מעניינים. אין סיכוי שהילד שלכם ישתעמם!

לסיכום, תאילנד עם הילדים זאת חוויה להורים ולילדים כאחד. הזדמנות להכיר מקרוב את אחת התרבויות המרתקות בעולם וליהנות מאידך אי של  שקט ושלווה ומחד גיסא, גם הרבה אקשן ובלאגן.