תחבורה בתאילנד

תחבורה בתאילנד

תחבורה-בתאילנד-2
תחבורה-בתאילנד-1
תחבורה-בתאילנד-3

ארץ החופש הקסומה, תאילנד טומנת בחובה מגוון הצעות לטריפים מהנים, אטרקציות מיוחדות, מלונות בכל הרמות והסגנונות וכמובן- תחבורה מגוונת ויעילה הכוללת: אוטובוסים, מעבורות , אניות וכמובן טיסות חוץ ופנים. ולכם, הנופשים נשאר רק לבחור כיצד להתנייד ממקום למקום במהלך החופשה שלכם.

 אמצעי תחבורה בתאילנד- יתרונות וחסרונות

אוטובוסים

אמצעי התחבורה המוכר ביותר לנו הישראלים הוא האוטובוס. גם בתאילנד קיימת אפשרות זו ,היא אמנם זולה יותר מטיסות פנים ומתאימה למי שהתקציב שלו מוגבל או שלא רוצה לבזבז כסף על טיסות פנים. לעומת זאת, הנסיעה באוטובוסים עלולה לגזול מכם זמן יקר במהלך החופשה, בעיקר עבור מי שהחופשה שלו קצרה גם כך. העיכובים המשמעותיים בנסיעה באוטובוסים הם במעברים בין צפון המדינה לדרומה. קחו בחשבון את הנתונים והחליטו מה אתם מעדיפים זמן או כף.

טיסות חוץ וטיסות פנים

הטיסות הן אמצעי  תחבורה נוח ופופולארי בתאילנד. הטיסות נוחות מאוד וזמינות. ניתן להגיע בעזרת טיסות מדרום המדינה לצפון ולהפך. כלי תחבורה זה אפקטיבי הרבה יותר במעברים מאשר אוטובוסים וכמובן שהוא גם  יקר יותר. קווי הטיסות בתאילנד רבים ומפותחים, הודות לכך ניתן להגיע ליעדים שונים מבלי צורך במעבר בבירה בנגקוק.

מעבורות בתאילנד

המעבורות הן כלי תחבורה פופולארי לאיי תאילנד. הנסיעה בהן הייתה נפוצה מאוד עד לפני כמה דנים. מאז שנכנסו הטיסות לאיי תאילנד ישנו ביקוש פחות לנסיעה במעבורות.  יתרון חשוב של הנסיעה במעבורות הוא המחיר. המעבורות זולות יותר מאשר טיסות הפנים ולכן אם אתם מבקשים לחסוך בנסיעות יתכן ותיהנו להיעזר בשרותי במעבורות על פני הטיסות הפנימיות לאיים.

“טוק טוק” בתאילנד

אם בחרתם לנפוש בעיר אחת בתאילנד ולא לעבור ממקום למקום ברחבי המדינה. ישנה אפשרות תחבורה שהיא בדיוק עבורכם! ה”טוק טוק” בתאילנד היא למעשה מכונית להשכרה שתוכלו למצוא רבות בערי המזרח כמו: לאוס, הודו ועוד . בעזרת ה”טוק טוק” תוכלו להתנייד ממקום למקום באותה עיר מבלי ללכת ברגל זמן רב מאתר לאתר. יתרון נוסף הוא שה”טוק טוק” נחשב לאמצעי תחבורה זול מאוד ממש לא בדומה להשכרת רכבים או מונית בישראל.