תאילנד למשפחות

תאילנד למשפחות

תאילנד למשפחות עם אננס מנגו תאילנד

תאילנד היא יעד תיירותי לכל אחד. המגוון האדיר שבה נותן לכל אחד לחוות את הגן העדן האישי שלו. צעירים מלאי אדרנלין ומבוגרים שמחפשים שלווה ומרגוע, מתפנקים וחובבי טבע פראי, צוללנים וחולי קניות , כולם ימצאו בתאילנד את מבוקשם. אך לא רק הם. תאילנד היא יעד מתאים גם לטיול משפחתי ועל כך תקראו במאמר הבא.

מתי לנסוע?

תאילנד היא יעד לכל השנה. ממש כך, סתיו וקיץ ואיך לא ? גם באביב ובחורף. מקובל לחשוב שהזמן הטוב ביותר לנסוע הוא בתקופת החורף שלנו בישראל מכיוון שאז הגשמים הטרופיים נפסקים . האמת היא שהגשמים לא מהווים בעיה בכל השנה ואילו המחירים עולים בתקופת החורף וגם הטיסות מלאות יותר מבכל השנה. 

המחירים בתאילנד

ההפתעה הגדולה של טיול לתאילנד היא דווקא ענין התקציב, זה שתמיד משטה בנו… על אף שהמזרח הרחוק יקר יותר, נסיעה משפחתית לתאילנד צפויה להיות זולה יותר מנסיעה דומה לאירופה. ההסבר לעניין הוא שהשהייה בתאילנד זולה יותר מכל מיני בחינות: השהות בבית מלון עולה כחצי משהות בבית מלון באירופה, גם האוכל זול ועשיר (5$ לארוחה עשירה הכוללת שתיה),יום טיול עם מדריך צמוד דבור אנגלית המעמיד לרשותכם רכב לטיול עולה כ- 100עד 150$.גם האטרקציות כמו ספורט ים, מופע פילים , יום שייט ועוד במחירים מצחיקים.

כיצד לנסוע עם המשפחה?

ישנם כמה אפשרויות לנסיעה עם המשפחה: האפשרות הרגילה היא נסיעה בטיול מאורגן מאלף ועד תו אפשרות זו אינה זולה, אך מתאימה למי שלא מעוניין להתעמק בחומר הטיול לפני הנסיעה. ישנן חברות שמתמחות בטיולים מיוחדים למשפחות.

ישנה גם אפשרות נוספת והיא “טיול מאורגן” שלא במסגרת קבוצתית. טיול תפור לפי מידותיכם. טיול כה צפוי להיות תענוג אמיתי בעוד הרכב המשפחתי עם המדריך הצמוד ימתין לכם ליד בית המלון וייקח אתכם לכל אתר ואטרקציה הכלל לפי התכנון שלכם. הזמנה ישירה מהארץ תבטיח לכם טיול זול יותר  מאשר הזמנה בתאילנד. יש חברות ישראליות  שמתמחות בארגון טיולים במתכונת זו  בתאילנד.

בחירת המסלול

זו השאלה הקשה ביותר. תאילנד מרובה באטרקציות שחבל לפספס, קשה מאוד להחליט על מה להמליץ…כל מטייל ימליץ לכם אל אתרים אחרים. תתנחמו בכך שךתאילנד לא נוסעים רק פעם אחת.

חברת אננס מנגו היא סוכנות תיירות ישראלית בתאילנד שתסייע לכם באדיבות ובזמינות מלאה בכל שאלה וענין.